Šoubiz

Nové skutočnosti v prípade Kukučovej

Slovenke Kukučovej znížili trest za vraždu milionára
Zdroj: TV Markíza

Zavraždený obchodník mal byť zapletený do obchodu s drogami.

Máriini rodičia vraj o konflikte so zabitým obchodníkom vedeli. Zahraničným médiám to mal prezradiť dokonca zdroj blízky vyšetrovaniu. Dcéra sa im dokonca mala zveriť o svojom údajnom tehotenstve.

Zdroj: TV Markíza

Zavraždený obchodník so zlatom bol podľa zahraničných médií zapletený do obchodu s drogami. Jeho britské sídlo vraj pripomína pevnosť s množstvom bezpečnostných zariadení. Čosi o drogách naznačil aj Máriin otec.

Zahraničné médiá ani dnes nepíšu nič o vražednej zbrani a dokonca o nej mlčí aj posledná milenka zavraždeného podnikateľa. Môže to byť taktika vyšetrovateľov? Mária doteraz na otázky novinárov nereagovala, no dnes prvýkrát prehovorila prostredníctvom svojho obhajcu.

„Do rúk slovenskej polície som sa vydala v domnienke, že mi moja krajina poskytne ochranu a bez dostatočných dôkazov ma Španielsku nevydá, lebo celé to prebehlo inak, ako bolo doposiaľ medializované," povedala pre TASR Kukučová. Posledná milenka zavraždeného však trvá na svojom a tvrdí, že Máriu tam v deň vraždy videla a z vily počula aj výstrely.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.