Aďa Poláková žiari po boku nového priateľa. Pozrite sa, ako im to pristane

Farma 9 bola poriadne upršaná
Zdroj: Instagram/adriana_polakova

Nového muža stretla práve vďaka Teleránu.

Aďa Poláková je v Teleráne vždy perfektne naladená a máločo ju dokáže rozhádzať. Úsmev na tvári nestráca ani v súkromí. Radosť jej robia nielen dve deti, ale aj nový priateľ Christian. Nového muža stretla práve vďaka Teleránu.

Dvojica sa pozná dlhší čas, no až prednedávnom začali spolu tráviť viac času a dnes tvoria pár. Adrianin partner nie je Slovák a žije v zahraničí, preto sú pre nich spoločné chvíle naozaj vzácne. Ako nám prezradila, výborne sa dopĺňajú. Oporou je jej dokonca aj v práci. Keďže Christian pracuje v IT oblasti, pomáha jej s eshopom a webom, ktorý si moderátorka spravuje.

Zdroj: TV Markíza

Vyzerá to tak, že dvojica spolu strávi aj Silvestra a Christian sa veľmi teší aj z moderátorkiných detí, ktoré majú pri každej jeho návšteve kurz angličtiny.

„Náš šoubiznis mu nič nehovorí a aj keď sme sa zoznámili v Teleráne, na Slovensku už niekoľko rokov nežije, a tak si spoločné chvíle užívame bez záujmu médií a budem rada, ak to tak ostane. Takže toto je na dlhú dobu jediná informácia z môjho súkromia. Ďakujem za pochopenie a všetkým želám krásne, spokojné a hlavne pokojné Vianoce a sviatky v kruhu najbližších," povedala nám Aďka.

BRATISLAVA/Zuzana Vanková

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Adriana Poláková

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.