Keď to nejde, tak to nejde: Tohtoročné trapasy, na ktoré tak ľahko nezabudneme

Trapasom roka sa stalo vyhlásenie Oscara za najlepší film.

Každý z nás to pozná. Sú dni, kedy sa nám jednoducho nič nedarí, aj keď sa všemocne snažíme. Celebrity majú oproti „bežným smrteľníkom" však veľkú nevýhodu. Keď sa im podarí spraviť si trapas, nezostane to bez povšimnutia. Práve takéto situácie totiž paparazzi milujú zo všetkého najviac.

Vykúkajúce holé prsia, pády či deravé oblečenie. Aj to zachytili ich fotoaparáty. Trapasom roka sa však stalo vyhlásenie Oscara za najlepší film. Pozrite si, komu sa tento rok zadarilo.

Trapas roka

Ani prestížne udeľovanie filmových cien sa nevyhlo trapasu. Oscara za najlepší film najskôr udelili snímke La La Land. Tvorcovia filmu si nadšene prišli na pódium po sošky a až potom sa ukázalo, že v obálke sa v skutočnosti nachádzal názov úplne iného filmu. Víťazom bol film Moonlight.


Nešťastné pády

So slzami v očiaich skončila modelka Victoria's Secret, ktorú na najočakávanejšej prehliadke spodnej bielizne zradila dlhá vlečka. Ming Xi spadla na móle pred očami tisícky divákov. Aj keď to vyzeralo tak, že to berie s nadhľadom, nakoniec sa ukázalo, že sa v zákulisí poriadne rozplakala. 


Síce na zemi, ale stále s úsmevom na tvári. Česká modelka nezvládla chôdzu na vysokým podpätkoch v dlhej metalickej róbe na červenom koberci v Cannes. Petra si z pádu ale nič nerobila. Rýchlo jej pomohli naspäť na nohy a pokračovala v pózovaní.

Zdroj: Profimedia.sk

Vykúkajúce prsníky

Španielskej moderátorke na GQ Awards pri pózovaní pred fotografmi vykukol prsník. Adriana Abenia si to síce všimla, no už bolo neskoro. Našťastie to zobrala s humorom.

Mariana Atencio si na udelenie cien Latin Awards na Floride obliekla korzet väčšej veľkosti, ako potrebovala. Fotografom neunikol pohľad na jej prednosti.


Diery medzi nohami

Aj takej hviezde, akou je Simona Krainová, sa pošťastí urobiť si menší trapas. Modelka pózovala pred fotografmi a na prvý pohľad vyzerala dokonale upravená. Pozorné oko však odhalilo, že jej zips na nohaviciach v chúlostivých partiach nejako nedrží.

Zdroj: Profimedia.sk

Nemilú situáciu zažila aj Češka Gabriela Koukalová. Počas ankety Športovec si sadla na schody, aby ju mohli novinári odfotiť. Nohy mala ale radšej nechaj pri sebe. Diera v rozkroku na čiernych nohaviciach totiž poriadne svietila. 

Zdroj: Profimedia.sk

BRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Trapas

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.