Extrémne premeny známych hviezd. Po plastike sú z nich iní ľudia

Santa medzi protestujúcimi.
Zdroj: Instagram/lolotabella

Pozrite si najšokujúce výsledky plastických zákrokov za tento rok.

Kým kedysi si išli všetci oči vyočiť nad umelými prsiami Pamely Anderson, dnes by už takouto úpravou predností nijako nešokovala. Plastická chirurgia pokročila a známi ľudia si nechávajú upraviť všetko, čo sa dá. Niektorí si pod nôž ľahnú, aby zastavili čas a starnutie, iní sú so sebou natoľko nespokojní, že by vyzerali najradšej úplne inak.

Mnohým sa to aj tento rok podarilo. Pozrite si najšokujúce premeny hviezd v tomto roku.

Rodrigo Alves

Rodrigo Alves alias živý Ken na chirurgické zákroky minul viac ako 450-tisíc libier a určite ešte nekončí. Tento rok si opäť niekoľkokrát ľahol pod nôž a jeho najnovším výmyslom bolo zúženie pásu. Na to, aby vyzeral podľa jeho predstáv, mu museli doktori vybrať rebrá. Uvidíme, s čím príde budúci rok.

Zdroj: Instagram/rodrigoalvesuk

Tina Turner

Sedemdesiatsedemročná speváčka sa zrejme posnažila zastaviť čas. Na verejnosti sa až tak často neobjavuje, o to väčšie bolo prekvapenie, keď prišla odpromovať nový muzikál o svojom živote. Fanúšikovia si nemohli nevšimnúť, že má hladkú tvár, z ktorej jej zmizli všetky vrásky. "Omladzujúci" zákrok ale spôsobil, že ju niektorí ani nespoznali.

Zdroj: Profimedia.sk

Lolo ta Bella

Gabriel Jiráčková alias Lolo ta Bella je prvou českou Barbie. Mladá 18-ročná blondína sa cez leto objavila v Teleráne a tým sa dostala aj do povedomia Slovákov. Do rannej relácie prišla ešte s neupraveným poprsím. Krátko nato ale navštívila plastického chirurga, ktorý jej na hrudníku "vyčaroval" prsia s číslom osem. Odvtedy je ešte viac neprehliadnuteľná.

Zdroj: Instagram/lolotabella

Christina Aguilera

Christina Aguilera má síce len 36 rokov, no s pribúdajúcimi rokmi nedokázala zniesť prirodzené starnutie. So zákrokmi to prehnala. Tento rok jej pribudla kačacia horná pera a premenou prešli aj jej líca, ktoré má plnšie a plnšie.

Zdroj: Instagram/breatheheavy

Iggy Azalea

Iggy Azalea zaujala nielen svojou tvorbou, ale aj tým, že bola hrdá na svoj prirodzený vzhľad. Aj ona však podľahla vylepšovacím trendom, čo nie je vôbec zlé. Lenže tak ako vo všetkom aj tu platí, že všetko s mierou. Tú Iggy zrejme nepozná a už dávno mala kozmetické vylepšenia zastaviť.

Zdroj: Profimedia.sk

Daniela Nikoleta Kortišová

Daniela Nikoleta Kortišová sa dostala po povedomia ľudí vďaka Farme 6. Už počas nakrúcania reality šou bola naozaj neprehliadnuteľná. Teraz by ste ju ale možno ani nespoznali. Exfarmárka si nechala upraviť poprsie a čím ďalej, tým viac pripomína plastikovú bábiku.

Zdroj: Facebook/DanielaNicole

Dejana Živkovič

Ešte v roku 2011 to bola prirodzene krásna blondína s krivkami na správnych miestach. Srbská modelka Dejana Živkovič ale šokovala fanúšikov svojím vzhľadom. Počas posledných rokov sa z nej stala úplne iná žena.

Zdroj: Instagram/dejanazivkovic

BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Plastika

Dôležité udalosti