Rihanna pochovala zavraždeného bratranca (†21). Do neba mu poslala dojemný odkaz

1_buchlakova_eko_tvnoviny.mp4
Zdroj: Instagram/badgalriri

Taivona Kaiseena Alleyneho zastrelili 26. decembra.

Rihanna (29) prežila najhoršie sviatky vo svojom živote. Jej 21-ročného bratranca zavraždili na ulici v časti St. Michael na Barbadose 26. decembra. Len deň predtým s ním strávila spoločný večer. Na Instagrame zverejnila niekoľko spoločných fotiek.

„Odpočívaj v pokoji, bratranec. Nemôžem uveriť tomu, že som ťa len minulú noc držala v náručí! Nikdy by som si nebola pomyslela, že to bolo naposledy, čo som cítila tvoje teplo. Navždy ťa budem ľúbiť,“ napísala. 

Zdroj: Instagram/badgalriri

Taivona Kaiseena Alleyneho už stihli aj pochovať. Speváčka prostredníctvom stories na Instagrame poslala zosnulému bratrancovi dojemný odkaz do neba. „Spi sladko, kamarát. Sme pokojní, keď vieme, že si na lepšom mieste než my. Vždy tu bude bez teba prázdno, no nikdy ťa neprestaneme ľúbiť“. Okrem jeho fotky zverejnila aj fotku z pohrebu.

Shawayneho Dashawna Williamsa (23), ktorý je podozrivý z vraždy, zadržala polícia. Minulú stredu sa konal súd a vo väzbe zostal aj naďalej. Ďalšie pojednávanie ho čaká 31. januára. Informuje Barbados Today.

Zdroj: Instagram/badgalriri

Zdroj: Instagram/badgalriri


BARBADOS/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Rihanna

Dôležité udalosti