Česká Barbie prekvapila. Tento úspech jej doprial málokto

Slovenský motocyklista Štefan Svitko na archívnej snímke.
Zdroj: Instagram/lolotabella

Plní si svoj veľký sen.

Zrejme každý zvykne na konci roku sumarizovať a obzerať sa za tým, čo sa za posledných 12 mesiacov udialo. Gabriel Jiráčková alias Lolo ta Bella to urobila až teraz. Na Instagrame zverejnila koláž svojich fotiek, ku ktorým napísala siahodlhý komentár.

Píše v ňom, že rok 2017 bol pre ňu prelomový. Podľa jej slov prvýkrát podstúpila plastickú operáciu, aj keď jej to slovo prvýkrát verí málokto, dokázala zmedializovať svoj príbeh v Česku aj na Slovensku a pomaly si začala plniť veľký americký sen. Aj keď, ako sama píše, jej to mnohí neprajú.

Lolo nedávno nakrúcala pre americkú televíziu a o jej ceste za vytúženým snom vyzerať ako živá Barbie sa tak dozvie celý svet. Do USA sa vráti aj tento rok. Už teraz má kúpené letenky do Los Angeles.

„Už pred rokom som povedala, že chcem žiť v LA a presláviť sa po celom svete. Niektorí ľudia to brali ako naivné sny tínedžerky. Ja však svoje slovo dodržím. Som pozvaná do niekoľkých relácií a viem, že to nebude trvať dlho a do svojho vysneného mesta sa presťahujem," napísala.

Viac sa dočítate v jej statuse.

Zdroj: Instagram/lolotabella

PRAHA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lolo Ta Bella

Dôležité udalosti