Chrissy Teigen v pokročilom štádiu tehotenstva. Bez hanby hore bez

Už teraz má také veľké prednosti, ako keď začala dojčiť Lunu.

Chrissy Teigen (31) sa ako nekorunovaná kráľovná sociálnych sietí podelí s fanúšikmi so všetkým, čo robí a zažíva. A to doslova. Pravidelne zverejňuje videá, ako varí, pozerá televíziu, hrá sa s dcérkou, túli sa k manželovi Johnovi Legendovi či ako sa pripravuje na červený koberec. Výnimku nerobí ani počas tehotenstva.

Najnovšie zverejnila na Instagrame zábery z príprav na nový diel šou Lip Sync Battle. Bez hanby sa ukázala hore bez počas toho, ako ju obliekali. Chrissy si zakryla časť pŕs, ktoré jej počas očakávania potomka poriadne narástli.

Zdroj: Instagram/monicarosestyle

Budúca dvojnásobná mamička sa netají tým, že pribrala viac, ako si myslela už v počiatočnom štádiu tehotenstva a prednosti má teraz také veľké, ako keď začala dojčiť prvorodenú Lunu.

Na postave jej ale vôbec nezáleží. Podstatné pre ňu je, aby sa im narodilo zdravé dieťa. Manželia mali obrovský problém s počatím a museli preto podstúpiť umelé oplodnenie. Ani po pôrode sa nebude trápiť cvičením či diétami. Chrissy chce, aby bolo všetko prirodzené a dieťa malo všetko, čo potrebuje.

Zdroj: Instagram/monicarosestyle

Zdroj: lnstagram/chrissyteigen

USA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Chrissy Teigen

Dôležité udalosti