Slovenská modelka dovolenkuje s Leonardom DiCapriom. Opísala, čo spolu zažili

Zoznámili sa v Cannes a majú aj veľa spoločných priateľov.

Možno každý z nás má vo svete šoubiznisu idola, s ktorým by sa aspoň raz chcel stretnúť. Určite sa nájdu mnohí, ktorí takto vzhliadajú k oscarovému hercovi Leonardovi DiCapriovi. Slovenská modelka Eva Cvopová sa s ním nielenže stretla, ale patrí do partie ľudí, s ktorou sa herec stretáva a dovolenkuje.

Eva bola hostkou v Telerána a prezradila, že sa spoznali v Cannes a odvtedy sú priateľmi. Dovolenkovali spolu už niekoľkokrát, napríklad na Ibize a často sa stretávajú aj v New Yorku. „Má okolo seba len jednu partiu ľudí, s ktorou sa aj ja stretávam v New Yorku. Je to približne desať chalanov a medzi nimi je aj Jay-Z," prezradila modelka.

Podľa jej slov Leonarda všade sprevádza ochranka, dokonca aj na dovolenky. Zabraňujú tak davu ľudí, aby sa s ním stále fotili a chodili za ním. Na spoločenských akciách ho zväčša sprevádza mama, pretože sa snaží neukazovať sa s priateľkami na verejnosti.

Eva s ním bola aj na galavečeri amfAR a sedela práve vedľa jeho mamy. „Je veľký introvert. Keď sme spolu vonku, tak on jediný je tak viac v kúte. Zabáva sa, ale má svoj svet," dodala Eva.

Pozrite si v rozhovore, čo viac prezradila o oscarovom hercovi.


BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti