Zo sexy TWiiNSiek sú herecké hviezdy. Vieme, kde ich uvidíte

Horúce scény Bártu a Marcinkovej: Sex na raňajky, obed aj večeru
Zdroj: Profimedia.sk

Pozrite si prvé exkluzívne zábery.

Na obrazovky Televízie Markíza mieri nový romantický seriál Milenky. V hlavných úlohách uvidíte herecké hviezdy ako Táňu Pauhofovú, Gabrielu Marcinkovú, Antóniu Liškovú a Zuzanu Norisovú. Po ich boku si však zahrajú aj najznámejšie slovenské dvojčatá, speváčky TWiiNSky.

Daniela a Veronika Nízlové stvárnia postavu, v ktorej sa budú striedať. Už teraz vieme, že jednu z nich uvidíme vo svadobných šatách.

Zdroj: TV Markíza

Seriál Milenky ukazuje životy štyroch priateliek vo veku 30 až 40 rokov, ktoré sú plné protikladov. Každá z nich hľadá svoju vlastnú cestu na komplikovanej ceste životom, ktorou prechádzajú spoločne a sú si navzájom veľkou oporou. Seriál je plný dramatických zvratov, napätia (niekedy až s prvkami krimi), ale aj vtipných situácií a láskavého humoru.

O réžiu sa postaral talentovaný Jakub Kroner, producentsky ho má na starosti Adriana Kronerová.

Seriál, ktorý je slovenskou adaptáciou úspešného britského formátu Mistresses z knižnice BBC Worldwide, prináša zaujímavé dramatické spracovanie výrazných ženských tém ako nevera, tehotenstvo alebo smrť milovaného človeka, otvorenú komunikáciu o mužsko-ženských vzťahoch, ktorá je zaujímavá tak pre mužov ako aj pre ženy.


BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Milenky

Dôležité udalosti