Neskutočná premena: Z poisťováka s kilami navyše je brutálne sexy model

David Beckham si ho vybral do svojej reklamy.

Schudol viac ako 44 kíl, nechal si narásť trendy sexy bradu a z nudného poisťováka sa razom stal sexy model. Gwilym Pugh (33) z Londýna má za sebou neskutočnú premenu a získal si množstvo fanúšikov po celom svete. Fandí mu dokonca aj David Beckham, ktorý si ho pre výrazné ryšavé vlasy a bradu vybral ako tvár do reklamy na jeho whisky.

Modela magazínu GQ, ktorý sa narodil v Cardiffe, by ste kedysi nespoznali. Po vážnom zranení kolena výrazne pribral a venoval sa výlučne práci poisťováka. Podnikanie mu išlo, no časom si uvedomil, že so sebou musí niečo urobiť.

Prvý krok bola zmena jedálnička. Oveľa zásadnejšie však bolo rozhodnutie opustiť svoju prácu. To bolo podľa neho najlepšie, čo mohol pre svoje zdravie urobiť. „Viac už som nesedel deväť až desať hodín na zadku," povedal pre portál MailOnline.

V práci modela mu pomohla jeho malá hudobná kapela. Vďaka nej stretol tých správnych ľudí a jeho život sa úplne zmenil. Pozrite si, ako vyzerá dnes a pochopíte, že takého muža nie je ľahké prehliadnuť.

Zdroj:Instagram/gwilymcpugh

Zdroj:Instagram/gwilymcpugh

Zdroj:Instagram/gwilymcpugh

Zdroj:Instagram/gwilymcpugh

Zdroj:Instagram/gwilymcpugh

Zdroj:Instagram/fortheloveofpugh

LONDÝN/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.