Rihanna oslavuje okrúhliny. Toto sú jej najšokujúcejšie fotky bez cenzúry

Rihanna
Zdroj: Profimedia.sk

Blízka je jej nahota, a preto bez problémov chodí na červený koberec hore bez tak, aby si to každý všimol.

Rihanna oslavuje okrúhliny. Barbadoskej speváčke, celým menom Robyn Rihanna Fenty, fanúšikovia aj blízki celý deň húfne gratulujú k 30. narodeninám na sociálnych sieťach. Držiteľka deviatich cien Grammy je najmladšou speváčkou, ktorá mala 14 singlov na prvom mieste svetových rebríčkov.

Exotická kráska patrí medzi najhranejších interpretov a najsledovanejších umelcov na sociálnych sieťach. Jej videoklipy majú na YouTube doteraz takmer 12, 5 miliardy videní.

Rihanna je tiež známa svojím nenapodobiteľným štýlom. Blízka je jej nahota, a preto bez problémov chodí na červený koberec hore bez tak, aby si to každý všimol. Nie raz sa jej podarilo nafotiť a natočiť šteklivé snímky, ktoré doteraz niektorí len ťažko predýchali.

NAJODVÁŽNEJŠIE SNÍMKY RIHANNY NÁJDETE V GALÉRII.

V súkromí sa jej zatiaľ až tak nedarí. Jej doteraz najväčšou láskou bol Chris Brown, ktorý jej v roku 2009 uštedril poriadnu bitku. Rihanna vtedy zverejnila fotky svojej doudieranej tváre v médiách a Chris skončil v base.

Rihanna momentálne randí s arabským miliardárom Hassanom Jameelom. Novinári s radosťou riešia, kedy sa už stane mamou. Keďže v poslednom období výrazne pribrala, táto téma sa riešila častejšie ako kedykoľvek predtým. Speváčka ale informácie o jej tehotenstve doteraz vždy poprela. 

Zdroj: Profimedia.sk

Kariéra

Ako pätnásťročná sa zoznámila s producentom Evanom Rogersom, ktorý ju pozval do USA, kde s jeho pomocou nahrala prvé vlastné piesne. Nahrávky rozposlali do niekoľkých nahrávacích spoločností, pričom jednu dostal do rúk aj uznávaný americký raper, hudobný producent a podnikateľ Jay-Z. Rihanna následne podpísala zmluvu s jeho nahrávacou spoločnosťou Def Jam Recordings.

Slávna speváčka má na konte viaceré rekordy, medzi inými sa v roku 2013 stala najvplyvnejšou osobnosťou na internete a zároveň najsledovanejším umelcom na kanáli YouTube. V roku 2009 získala od prestížneho amerického magazínu Glamour titul Žena roka a v roku 2011 bola podľa časopisu Esquire Najsexy ženou na svete. Dlhodobo je vnímaná ako módna ikona, o čom svedčia jej početné spolupráce s poprednými módnymi tvorcami. Okrem toho má vlastnú kozmetickú značku Fenty Beauty.

Charita

Zdroj: Profimedia.sk

Takmer od začiatku svojej hudobnej kariéry sa umelkyňa venuje charitatívnej činnosti. Pre nevyliečiteľne choré deti založila v roku 2006 nadáciu The Believe Foundation. Na rodnom Barbadose vybudovala supermoderné centrum pre onkológiu a jadrovú medicínu zamerané na diagnostikovanie a liečbu rakoviny prsníka. Podporuje tiež projekty Globálne partnerstvo pre vzdelávanie a Globálny občan, ktoré zabezpečujú deťom v rozvojových krajinách prístup k vzdelávaniu. Zapája aj do osvety v boji proti AIDS.

Harvardova univerzita udelila Rihanne titul Filantrop roka 2017 a na slávnostnom akte v marci 2017 jej odovzdala humanitárnu cenu Petra J. Gomesa. Univerzita uviedla, že si ako tohoročného laureáta svojho ocenenia vybrala Rihannu pre jej významný podiel na celom rade charitatívnych akcií.

USA/tasr,zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Rihanna

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.