Poznáme skupinu, ktorá vystúpi na svadbe princa Harryho a Meghan. Čakali by ste práve túto?

Marián Mitaš
Zdroj: Ben Birchall/Pool via AP

Kráľovská svadba sa uskutoční 19. mája v Kaplnke sv. Juraja na Windsorskom hrade.

Všetkých päť členiek bývalej popovej skupiny Spice Girls bolo pozvaných na svadbu britského princa Harryho (33) a jeho snúbenice Meghan Markle (36). V americkej televíznej talkšou The Real to oznámila jedna z jej členiek Melanie Brown, ktorú v noci na stredu citovala stanica BBC.

Hoci to Mel B priamo nepovedala, naznačila, že skupina bude na svadbe, ktorá sa uskutoční 19. mája v Kaplnke sv. Juraja na Windsorskom hrade, i vystupovať.

Členky skupiny Spice Girls, ktorú tvoria Mel B, Victoria Beckham, Geri Horner, Emma Bunton a Mel C, nedávno potvrdili, že po tom, ako sa po prvý raz od roku 2012 znovu stretli, plánujú pracovať na nových projektoch.

Geri zverejnila na sociálnych sieťach fotografiu zo stretnutia tohto kvintetu s komentárom "dievčenská sila je stále nažive a darí sa jej".

"Všetky sme sa zhodli na tom, že existuje množstvo vzrušujúcich možností na opätovné vzkriesenie pôvodnej esencie Spice Girls. Náš odkaz ženskej sily chceme odovzdať ďalším generáciám," uviedla dievčenská skupina vo vyhlásení.

Zdroj: Instagram/therealgerihalliwell

Kráľovská svadba – Harry a Meghan

Svadba v britskej kráľovskej rodine rezonuje celým svetom. Televízia Markíza pripravila na 19. mája mimoriadnu reláciu, v ktorej bude monitorovať nielen priebeh sobáša princa Harryho s Meghan Markle, ale aj príchod svadobných hostí do kaplnky svätého Juraja na hrade Windsor a rovnako tak aj jazdu novomanželov v koči so slávnostným sprievodom.

Špeciálnu reláciu ku kráľovskej svadbe odvysiela TV Markíza 19. mája so začiatkom o 12.00 hod.

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová PuškárováRoman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

LONDÝN/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti