Navonok dokonalá modelka ukrývala tajomstvo. Odhalil ju úsmev

mad0703-SD-TP.mp4
Zdroj: Instagram/monic

Monic ukázala, že svet na Instagrame je len veľká ilúzia.

Svetu sociálnych sietí sa dá len veľmi ťažko nepodľahnúť. Stále sú však medzi nami jedinci, ktorí nepotrebujú sledovať životy cudzích ľudí, ani sa takýmto spôsobom nechcú deliť o svoje zážitkami s inými. Tí, ktorí si však každý deň pozerajú krásne fotky na Instagrame, často podliehajú zvláštnym pocitom, že ich život nie je dokonalý.

Prekrásna americká modelka sa preto rozhodla dať všetkým najavo, že instagramový svet je jedna veľká ilúzia. Monic vyzerá navonok dokonale, bez jedinej chybičky krásy. Trinásť mesiacov však ukrývala tajomstvo. Kráske chýbal predný zub.

Zdroj:Instagram/monic

„Bola som bez zubu od februára minulého roku. Chcela som ukázať, že ľudské životy nie sú také perfektné, ako vyzerajú na sociálnych sieťach. Modelky nie sú bezchybné. Chcela som zverejniť svoju fotku bez zubu už dávno, len, nech to znie akokoľvek hlúpo, bála som sa, že prídem o prácu. Som šťastná, že som nemala podobný problém, pretože mi dali dočasný zub," napísala na Instagrame.

Monic vďaka pomoci neprestala pracovať ani v období, kedy zďaleka nevyzerala dokonale. Teraz jej mohli dentisti konečne upraviť chrup. Vtipne však poznamenala, že ten úsmev s medzerou jej bude chýbať.

Zdroj:Instagram/monic

Zdroj:Instagram/monic

USA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zub

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.