Adriana Sklenaříková zavítala na Slovensko. Prišla v luxusnom outfite za tisíce eur!

Adriana Sklenaříková
Zdroj: Profimedia.sk

Úsmev rozdávala na všetky strany a počas celého večera sršala humorom, aj napriek tomu, že mala za sebou náročný deň.

Svetoznáma slovenská topmodelka, majiteľka jedných z najdlhších nôh na svete a zanietená hovorkyňa Červeného kríža, Adriana Sklenaříková (46) prišla po dlhom čase na Slovensko pred troma týždňami, aby oslávila 70. narodeniny svojej mamy. Domov sa vrátila opäť, aby vo štvrtok večer pokrstila v Bratislave svoju knihu, ktorá nesie názov Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top.

"Som veľmi rada, že som na Slovensku a že práve tu môžem prezentovať moju novú knihu, je to pre mňa česť," povedala na začiatku tlačovej konferencie usporiadanej pre novinárov ešte pred začatím samotného krstu.

Adriana v sebe modelku jednoducho nezaprie. Na krst prišla v luxusnom outfite, ktorým doplnila kabelkou Chanel, hodinkami s diamantmi od švajčiarskej značky IWC a diamantovým zásnubným prsteňom.

Úsmev rozdávala na všetky strany a počas celého večera sršala humorom, aj napriek tomu, že mala za sebou náročný deň.

Zdroj: Profimedia.sk

Napriek tomu, že má 46 rokov, vyzerá výborne a je vidieť, že sa o seba dôkladne stará. Pri otázke, ako sa vyrovnáva so starnutím, sa vôbec nezháčila a odpovedala úprimne: "Neriešim to. Pre ženy je krása dôležitá a hlavne pre tie, ktoré s ňou pracujú. Čo teraz, keď už tá krása nie je? S vekom ide skúsenosť, s vekom vieme, že stojíme pevne na nohách, máme už to svoje miestečko v živote, ktoré sme si našli."

Kedy sa Adriana cítila najtučnejšia? Má vôbec topmodelka takéto obdobia v živote? "Samozrejme, mám. Takých je plno. Ja si veci neukladám podľa farieb, ale podľa čísel," povedala s úsmevom.

Krst moderovala Adela Vinczeová a spolu s Adrianou a výkonnou riaditeľkou vydavateľstva IKAR Valeriou Malíkovou knihu aj pokrstila. Krstilo sa výnimočne myšlienkou z knihy, pretože ako povedala Adriana, v zahraničí to nie je zvykom.

FOTKY Z KRSTU NÁJDETE V GALÉRII.

Hoci by názov mohol pôsobiť sebavedomo, Adriana ho pre istotu vysvetlila, keďže ide o preklad knihy vo francúžštine. Vo Francúzsku vyšla kniha minulý rok. "Vo francúžštine to znamená byť na hladine vašej najväčšej formy. Znie to trošku sebavedome a namýšľavo, vo francúzštine vôbec nie. Ide skôr o to, čo môžeme pre seba urobiť, aby sme žili čo najdlhšie a v zdraví," odpovedala, pričom dodala, že Francúzom sa kniha veľmi páčila a dúfa, že aj slovenskí čitatelia si v nej niečo nájdu.

Adriana si vypracovala vlastnú metódu, ktorá jej pomáha žiť vyrovnane, šťastne a zdravo, zvládať stres a zostať štíhlou. Ako nadšená zástankyňa zdravej výživy už počas štúdia medicíny a neskôr vďaka literatúre a stretnutiam s odborníkmi získala poznatky, ktoré úspešne využíva v každodennom živote.

V knihe prináša návod na zdravý a vyrovnaný život, kľúč k pestrej a vyváženej strave, predstavuje cvičenie vhodné pre každého, prezrádza niečo o umení dobrého spánku aj dobrého zobúdzania a ponúka rozličné finty, ktorými možno potešiť telo i dušu.

Bez akýchkoľvek módnych vplyvov a s chytľavou dávkou humoru sa s vami podelí o svoje sny, predstaví vám svoj pohľad na svet, v ktorom hľadá predovšetkým krásu a porozpráva aj o tom, ako sa angažuje a pomáha druhým. Spoznáte ju takú, aká naozaj je, bez príkras a pretvárky. Zistíte, že aj topmodelky majú slabosti a niekedy im chýba pevná vôľa. Určite vás zaujmú jej rady, z ktorých si každý vyberie niečo pre seba.

Jej manžel, podnikateľ Aram Ohanian (49), za ktorého sa vydala v roku 2014, schudol vďaka knihe 20 kíl, ktoré najprv pribral po tom, čo prestal fajčiť.

Sledujte rozhovor s Adrianou Sklenaříkovou, v ktorom prezradila, čo jej zo Slovenska chýba najviac.


BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Adriana Sklenaříková

Dôležité udalosti