Adela Vinczeová získala opäť cenu Absolútny OTO!

Prečítajte si, čo povedala v ďakovnej reči.

V bratislavskej novej budove SND sa aj tento rok uskutočnilo odovzdávanie cien Osobnosť televíznej obrazovky - OTO. Aj televízia Markíza má v 18. ročníku ankety v ohni niekoľko svojich želiezok v podobe nielen skvelých moderátorov, redaktorov, ale aj vynikajúcich seriálov či televíznych programov. 

Hostí sprevádzal Matej Sajfa Cifra. Galavečer odštartovali spevák Ivan Tásler a Ondrej Kandráč s piesňou Hej, Sokoly!.

Ako prvá nasledovala kategória Hudobná skupina. Meno víťaza vyhlásil Janko Lehotský. Sošku si odnieslo hudobné zoskupenie IMT Smile. "V tejto dobe, v ktorej sa nachádzame, by bolo dobré, aby sme boli aj my v tejto brandži k sebe úctivejší a slušnejší," povedal spevák Ivan Tásler. 


Nasledovala kategória Osobnosť televíznej publicistiky. V TOP 3 mala Markíza svoje hviezdy - Patrika Hermana, Kristínu Kövešovú a Borisa Prša. Sošku si odniesla práve Kristína Kövešová. "Tohto OTA by som chcela venovať všetkým dobrým a slušným ľuďom na Slovensku a poslať ho aj Jánovi Kuciakovi a Martine do neba," povedala redaktorka Reflexu.

Zdroj: Instagram/mariacirova

Mária Čírová získala cenu OTO v kategórii Speváčka. "Keby ste teraz videli moje deti pri televízore, asi výskajú. Minulý rok totiž plakali a keď som prišla domov, tak ma čakal OTO urobený z papiera. Veľmi sa teším, že tu stojím. Ďakujem fanúšikom, všetkým, ktorí hlasovali. Rok 2017 bol krásny a hektický rok a dnes tu stojím šťastná, pretože ten rok je zhmotnený v tejto soške," povedala Mária.

Zdroj: Markíza

Sošku v kategórii Moderátor/ka televíznych programov prišiel odovzdať Milan Markovič. Cenu si odniesla Adela Vinczeová. "Ďakujem pekne všetkým divákom. Nechcem hovoriť veci typu nečakala som to, ale zase som si ani nič nepripravovala. Ďakujem, veľmi si to vážim. Pamätám si, keď som dostala prvého OTA. Myslela som si, že mi to zmení život, ale nezmení. Je to príjemné, povzbudzujúce. Som rada za ľudí, s ktorým robím. Teraz je ten OTO bez Banášovej," zavtipkovala Adela.

Markíza si odniesla cenu OTO za Program roka, ktorú získala relácia Extrémne premeny Slovensko. Cenu prišli prevziať riaditeľ PR a marketingu Michal Borec, Gabriel Popescu so svojím produkčným tímom a tréner Maroš Molnár. 

A prišlo prekvapenie. Maroš Molnár v priamom prenose oznámil diváčke Michaele, že si ju vyberá do druhej série Extrémnych premien.

Zdroj: TV Markíza

Na záver galavečera vyhlásili meno nového člena Siene slávy. Stal sa ním skvelý herec Milan Kňažko. "Pôvodne som si myslel, že sa vyjadrím k tomu, čo sa teraz okolo nás deje. Ale povedali mi, že je to nevhodné. Ale ja sa poďakujem tým mladým ľuďom, že nám dávajú nádej na zmenu. Títo sú iní, ako tí, čo si myslia, že by tie dlažobné kocky zdvihli. Držím vám palce. Nenechajte sa znechutiť a vydržte. Som s vami," povedal herec.

Spomenul tiež mená, ktoré by navrhol pri reorganizácii vlády. Odzneli mená ako Bašternák, Kočner či Trošková. "Niečo pochytila od premiéra, snáď on nepochytil niečo od nej," dodal ironicky. 

Milan Kňažko s ľútosťou skonštatoval, že sa do Siene slávy nestihol dostať nedávno zosnulý Marián Labuda a že ho tam berie so sebou. Taktiež mu zaspieval pieseň. 

Nasledovala kategória Absolútny OTO a opäť si ho odniesla Adela Vinczeová. "V prvom rade ďakujem televíznym divákom. Hovorila som si, že čo keď dostávam túto cenu, lebo som prvá v abecede, ale vyšlo to aj pod písmenom V. Veľmi sa teším zo svojho života a toto sú také pekné momenty. Som vďačná za ten zázrak, ktorý žijem. Tohto OTA venujem aj všetkým moderátorským chlapským kolegom," povedala Adela. 

Prehľad všetkých ocenených:

Hudobná skupina: IMT Smile

Osobnosť televíznej publicistiky: Kristína Kövešová

Moderátor/ka spravodajstva: Ľubomír Bajaník

Redaktor/ka spravodajstva: Jozef Kubáni

Speváčka: Mária Čírová

Moderátor športu: Marcel Merčiak

Komentátor športu: Marcel Merčiak

Moderátor/ka televíznych programov: Adela Vinczeová

Program roka: Extrémne premeny Slovensko

Spevák: Ondrej Kandráč

Herec: Michal Hudák

Herečka: Lujza Garajová Shrameková

Seriál roka: Naši

Zábavný program: Zem spieva

Sieň slávy: Milan Kňažko

Absolútny OTO: Adela Vinczeová


 

BRATISLAVA/nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Adela Vinczeová

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.