Boris Pršo na galavečere OTO: Pri jeho slovách vďaky sa vám zarosia oči

Boris Pršo sa zvítal s kamarátkou Kristínou Kövešovou.
Zdroj: TV Markíza

Markizácky redaktor sa dostal do TOP 3 v kategórii Osobnosť televíznej publicistiky.

Boris Pršo si nenechal ujsť 18. ročník odovzdávania cien Osobnosť televíznej obrazovky. Jeho kolegovia a priatelia boli nadšení, že ho mohli vidieť v priestoroch SND v dobrej kondícii. Borisovi nezmizol úsmev z tváre a vyzeral elegantne a štýlovo ako vždy.

Markizácky redaktor sa dostal do TOP 3 v kategórii Osobnosť televíznej publicistiky. Nomináciu si veľmi vážil. Cenu si domov odniesla Kristína Kövešová, z čoho sa tešil aj samotný Boris, keďže sú dobrými priateľmi.

V rozhovore po prenose poďakoval všetkým ľuďom, ktorí mu poslali hlasy. Veľkú vďaku však vyjadril aj rodičom, bratovi, jeho rodine a lekárom. Bez nich by tu totiž, podľa jeho slov, možno už nebol.

„Chcel by som poďakovať rodičom, bratovi a jeho rodine, lebo bez nich by som sa tak necítil a nebol by som schopný nič robiť. V neposlednom rade by som sa chcel poďakovať lekárom. Bez ich pomoci by som tu možno ani nebol," povedal pre markiza.sk.

Na záver potešil všetkých fanúšikov. Boris sa posledné dni cíti veľmi dobre a bolo to aj vidieť na prvý pohľad. Pozrite si celý rozhovor.


BRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Boris pršo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.