Selena Gomez v plavkách. Výrazne pribrala, no a čo!

Selena Gomez
Zdroj: Profimedia.sk

Jej snímky v bikinách sú povzbudzujúce pre ženy, ktoré sledujú dokonalé celebrity na Instagrame.

Selenu Gomez (25) zachytili paparazzi na jachte v Sydney. Speváčka sa chystá na kresťanský festival Hillsong Church, ktorého sa každoročne zúčastňuje aj jej po novom opäť bývalý priateľ Justin Bieber.

Na fotkách je vidieť, že tmavovláska výrazne pribrala. V plavkách ukázala oblejšie bruško, na aké u nej nie sme zvyknutí. Keď si všimla, že ju paparazzi fotia, brucho si zakrývala rukami.

Nemusí sa pritom za nič hanbiť. Takto vyzerá normálna žena, ktorá si nedáva pozor na každé sústo jedla, ktoré vloží do úst a netrávi každý deň v posilňovni. Selena by bola krásna v každej veľkosti.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Jej fotky v plavkách sú povzbudzujúce aj pre ženy, ktoré sledujú dokonalé celebrity na Instagrame. Nikto nie je dokonalý a byť „normálny" neznamená nebyť krásny a výnimočný. V bikinách sa bez problémov môžu ukazovať aj tie dámy, ktoré by sa po móle na Victoria's Secret prehliadke nikdy neprešli.

Speváčka je momentálne sama. Aj keď to vyzeralo tak, že s Justinom Bieberom im to konečne vyjde, po pár mesiacoch sa opäť rozišli.

SYDNEY/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Selena Gomez

Dôležité udalosti