Adriana Sklenaříková prehovorila o vytúženom dieťati: S manželom dúfa, že ešte nie je neskoro

Adriana Sklenaříková-Karembeu
Zdroj: Profimedia.sk

Pre mladé ženy má jednu dôležitú radu.

Adriana Sklenaříková pokrstila minulý štvrtok v jednom z bratislavských kníhkupectiev svoju knihu Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top.

Svetoznámu topmodelku nahovorilo na knihu vydavateľstvo, keďže už šesť rokov moderuje vo Francúzsku populárnu šou Výnimočné schopnosti ľudského tela.

V exkluzívnom rozhovore pre magazín Reflex prehovorila aj o svojich slabostiach a nerestiach. "Som strašne maškrtná. Nemôžem si zakazovať celý život, to sa nedá, takže maškrtnosť zostáva," povedala.

Majiteľka jedných z najdlhších nôh na svete na seba prezradila, že je od prírody lenivec. "Ja neznášam a nenávidím behať ani manžel. Povedali sme si ale, že nám lekári odporučili buď rýchlu chôdzu, alebo jogging, že to treba skúsiť na osteoporózu pre ženy, ktoré majú po štyridsiatke, tak nestačí už len bicyklovať. Povedali sme si preto, že to skúsime."

Snom nadšenej zástankyne zdravej výživy bolo stať sa lekárkou. Vzorom jej bola jej vlastná mama. Mnohí možno doteraz netušili, že Adriana študovala medicínu na Karlovej univerzite v Prahe. V treťom ročníku ju ale objavila modelingová agentúra, a tak sa jej život ubral úplne iným smerom. Vášeň k zdravému životnému štýlu jej ale ostala.

Adriana žije v Maroku so svojím manželom, marockým podnikateľom Aramom Ohanianom (49). Dvojica netúži po ničom viac než po tom, aby sa z nich stali rodičia. "Všetci hovoria, že na to nesmiem myslieť a ono to príde samo, ale je to ťažké."

Dnes má 46 rokov, na budúceho potomka sa pár tešil už pred dvoma rokmi, v siedmom týždni tehotenstva sa však ukázalo, že predčasne. "S manželom dúfame, že nám vlak ešte neušiel a že sa nad nami príroda ešte zľutuje, ale ak by som mala dať mladým ženám nejakú radu, tak určite pred štyridsiatkou," povedala úprimne.

Sledujte rozhovor redaktorky Lenky Stankovej s Adrianou Sklenaříkovou-Karembeu, v ktorom prezradila ešte omnoho viac.


BRATISLAVA/Lenka Stanková, dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Adriana Sklenaříková

Dôležité udalosti