Bulvárny magazín šokoval titulkou: Jennifer Aniston a Brad Pitt sa na nej bozkávajú

ARCHÍVNA SNÍMKA z roku 2005.
Zdroj: Profimedia.sk

Tí, ktorí tejto správe návratu hviezdneho páru uverili, budú však sklamaní.

Návrat legendárneho hviezdneho páru by si želali tisícky fanúšikov. Odkedy sa rozpadol vzťah nielen Bradovi Pittovi a Angeline Jolie, ale aj Jennifer Aniston a Justinovi Therouxovi, sa neustále špekuluje, či bývalí manželia k sebe opäť nájdu cestu. Niektorí bulvárni novinári, zdá sa, rozhodli za nich.

Americký magazín Star zverejnil titulku, o ktorej teraz hovorí celý svet. Na obálke magazínu sú totiž zobrazení Brad a Jennifer, ako sa bozkávajú, čím potvrdzujú, že sa k sebe vrátili. Na týchto "zaručených informáciách" však niečo nesedí.

Zdroj:Instagram/gossipetv

Fotku, ktorú zverejnili, hľadali v rôznych fotobankách novinári z celého sveta. Žiaľ, neúspešne. Španielsky portál debate.com si dal námahu a našiel fotky, ktoré magazín Star podľa nich spojil dokopy. Fotomontáž vraj vznikla z dvoch archívnych záberov, na ktorých  Brad a Jennifer vôbec spolu neboli.

Herečku zrejme vystrihli z fotky z nakrúcania filmu Zámena a herca zo snímky, na ktorej sa bozkával s jeho ešte stále zákonitou manželkou Angelinou Jolie. Pre tých, ktorí tejto správe návratu hviezdneho páru uverili, to bude sklamanie.

Zdroj: Profimedia.sk


Zdroj:Ijaimitoinforma

USA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti