TOP 3 premeny z O 10 rokov mladší: Ktorý pár sa vám páčil najviac?

Toto sú absolútne TOP 3 premeny z O 10 rokov mladší
Zdroj: TV Markíza

Ktorá vyrazila dych vám?

Už zajtra štartuje tretia séria obľúbenej relácie O 10 rokov mladší, kde budeme meniť životy a zovňajšok ďalším dvojiciam. Zrekapitulujme si ešte predtým niekoľko najkrajších a najvýraznejších premien z predchádzajúcich dvoch.

Mária a Miroslav

Sympatický pár z Bratislavy prišiel do relácie a okamžite si získal srdcia všetkých divákov. Mária a Miroslav dokonca vytvorili aj spoločný rekord, pretože dokopy omladli o 27 rokov. Z nenápadných dôchodcov sa tak v priebehu desiatich dní stali sebavedomí ľudia, ktorým záverečný styling dodal šmrnc a eleganciu, s ktorou by sa celkom iste nestratili ani na červenom koberci.

Zdroj: TV Markíza

Júlia a Johny

Júlia mala byť pôvodne Johnyho oporou, nakoniec sa však sen splnil aj jej. V mladosti sa jej totiž vysmievali pre jej výrazný chlapčenský zjav. To, ale aj silné dioptrie, ktoré nosí už dvadsať rokov, boli dôvodom, prečo sa nakoniec rozhodla podstúpiť premenu s Johnym. Z kolegov sa nakoniec za desať dní pod dohľadom odborníkov stal krásny pár.

Zdroj: TV Markíza

Michaela a Michal

Zo zanedbaných snúbencov sa v O 10 rokov mladší stali „šmrncovní“ manželia. Michaela a Michal sa totiž zosobášili priamo pred kamerami! Nezískali tak „len“ oslňujúci zovňajšok, ale aj vytúženú svadbu.

Zdroj: TV Markíza

Nezabudnite, relácia O 10 rokov mladší štartuje už zajtra o 22.00 h na Markíze!


BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme O 10 rokov mladší

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.