Kvetka Horváthová aj po rokoch rovnako zaľúbená: Tieto slová potešia jej manžela

Kvetka Horváthová
Zdroj: AVON

Moderátorka si váži všetko, čo má.

Kvetka Horváthová je prototyp tej ženy, ktorá sa zasekne niekde okolo veku 30 a odvtedy sa nemení. Moderátorka nevynašla žiadna liek proti starnutiu, na jej vzhľad ale zrejme vplýva psychická pohoda. Tú jej vytvára aj jej manžel, s ktorým tento rok oslávia 19. výročie svadby.

Markizáčka fandí ženám a vie, aké je dôležité mať pri sebe niekoho, kto ich podporí. Fandíme ženám je komunikačnou témou aj v rámci tohtoročnej kampane AVON Pochodu, ktorú pravidelne podporuje ako ambasádorka.

Zdroj: AVON

„V dnešnej dobe je na ženy akoby kladený oveľa vyšší nárok ako kedysi. Od ženy sa dnes chce, aby vyzerala dobre, bola dobrá matka, manželka, priateľka, zamestnankyňa, kuchárka... Mám pocit, že je toho veľa, čo by ženy mali zvládať. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, dokážeme byť veľké bojovníčky," povedala nám.

Moderátorka podporuje ženy, ale svet bez mužov si nevie predstaviť. Veľmi si váži, že má doma partnera, ktorý pri nej stojí už dlhé roky. „Pre také povolanie, aké mám, musí byť muž tolerantný a trpezlivý. Ja mám našťastie manžela, ktorý ma podporuje a má pochopenie pre to, čo robím."

Viac o jej manželstve prezradila Kvetka v rozhovore.

Kvetka aj tento rok podoruje AVON Pochodu za zdravé prsia, ktorý sa bude konať 16. júna.

Vstupenkou a symbolom boja za zdravé prsia je tento rok Tričko Klára 2018 v dámskom, pánskom a detskom prevedení, o ktorého dizajn sa postarala známa česká návrhárka Klára Nademlýnska. Výťažok z predaja tričiek poputuje OZ Zdravá žena.


BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Avon

Dôležité udalosti