Roman Juraško prezradil, aká je Diana Hágerová mama. Jeho slová vás dojmú

Roman Juraško
Zdroj: AVON

V rozhovore priznal, že malá Izabelka si ho totálne omotala okolo prsta.

Roman Juraško sa tak, ako aj po minulé roky, aj tentoraz stal tvárou AVON Pochodu za zdravé prsia. Markizácky moderátor je známy svojou galantnosťou a tým, že si váži nežné pohlavie.

Sám má doma dve princezné, ktorým by zniesol modré z neba. V rozhovore priznal, že dcérka Izabelka si ho omotala okolo prsta. „Doteraz som si myslel, že ženské zbrane sú naučené. Ale evidentne je to dané. Izabelka má štyri mesiace a už ma má totálne omotaného okolo prsta. A je to len tým, že je," povedal nám s úsmevom Roman.

Zdroj: AVON

Moderátor vyzdvihol aj svoju polovičku Dianu Hágerovú. „Je to úžasná komplexná žena. Keď som videl, čo zvládala počas tehotenstva a ako zvládla pôrod, pri ktorom som bol, o to viac ju obdivujem. S malou vytvorili tím, ktorý perfektne funguje. Samozrejme, že sa jej snažím pomáhať, ale ja som ten nahraditeľný. Ona sa asi jednoducho narodila na to, aby sa stala matkou."

Viac o tom, aká je Diana matka a ako sa im zmenil život, sa dozviete v rozhovore.

 

AVON Pochod za zdravé prsia sa bud ekonať 16. júna v Bratislave. Vstupenkou a symbolom boja za zdravé prsia je tento rok Tričko Klára 2018 v dámskom, pánskom a detskom prevedení, o ktorého dizajn sa postarala známa česká návrhárka Klára Nademlýnska. Výťažok z predaja tričiek poputuje OZ Zdravá žena.


BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Avon pochod

Dôležité udalosti