Diana Mórová mieri do Markízy. Zahrá si hneď v dvoch projektoch

Diana Mórová mieri do Markízy!
Zdroj: TV Markíza

Slávnu herečku účinkovanie v markizáckych projektoch potešilo.

Hviezdna herečka Diana Mórová prichádza do Markízy a objaví sa hneď v dvoch projektoch! Na obľúbenú herečku sa môžete tešiť už budúci týždeň v pondelok. Najskôr sa objaví v seriáli Kuchyňa, kde stvárni bývalú manželku šéfkuchára Zdeňka Nedbala (Martin Dejdar) a so sebou privedie aj ich seriálovú dcéru Adelku. Z oboch projektoch sa krásna herečka teší, ako sama hovorí, sú totiž pre ňu „osviežením“.

„S Martinom sa samozrejme poznám, ako aj s ostatnými hercami a stretli sme sa pri veľmi príjemnom nakrúcaní v prekrásnom exteriéri. My herci máme veľmi radi, keď môžeme točiť niekde v lese, mimo Bratislavy. Ja osobne to beriem ako dovolenku, že má človek čas aj oddýchnuť si keď je mimo mesta,“ prezradila herečka.

Vzápätí po Kuchyni sa známa herečka objaví aj v obľúbenej skeč šou Kredenc, kde si zahrá v paródii Rodinné prepady. „Ponuka zahrať si v Kredenci ma rovnako potešila, lebo hrať bláznivé veci je pre mňa vyslobodením a práve formát ako je Kredenc je super na psychiku a relax. Veľmi rada sa zúčastním aj v ďalších častiach, ak bude príležitosť, predsa len je to úplne iná práca ako v divadle,“ priznala.

FOTO Z NAKRÚCANIA NÁJDETE V GALÉRII.

Seriál Kuchyňa sledujte v pondelok, 23.4. o 21.10 na Markíze.

Skeč šou Kredenc si nenechajte ujsť po Kuchyni o 21.50 na Markíze.

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kredenc

Dôležité udalosti