Youtuberka Moma prehovorila o rozchode: Pre toto už s Expl0itedom netvoria pár

Moma
Zdroj: Instagram/martinahornakova

Všetko ozrejmila na sociálnej sieti.

O rozchode youtuberského páru Momy a Expl0iteda sa dlho špekulovalo, ani jeden z nich sa k tomu verejne vyjadrovať príliš nechcel.

Keďže však otázkam ohľadom ich vzťahu čelili zo všetkých strán, s pravdou von šla Moma na sociálnej sieti, aby všetko uviedla na pravú mieru a dala za všetkým bodku.

"Nie vždy všetko vyjde tak, ako plánujete a je to úplne v poriadku, pretože bez určitých životných situácií by sme neboli človekom, ktorým sme dnes. Niekoľko týždňov sme čelili obrovskému množstvu otázok ohľadne nášho vzťahu. Áno, skutočne sme sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodli, že každý pôjdeme svojou cestou," napísala v popise fotky.

"Boli príliš odlišné a skĺbiť ich bolo čím ďalej tým ťažšie, a tak sme spoločne učinili rozhodnutie, ktoré bude správne pre oboch. Všetko sa pre niečo deje a my si potrebujeme každý prejsť tú svoju cestu, na ktorej sa budeme rozvíjať a rásť ako dvaja individuálni ľudia, ako sme to vo vzťahu dokázali. Ja som si práve vďaka tomu uvedomila veľa vecí, ktoré ma posunuli v živote ďalej, objavila sebalásku, ktorú som predtým v sebe nemohla nájsť a teším sa, čo mi život prinesie," pokračovala.

Svojim fanúšikom sa poďakovala za rešpekt a tiež za to, že sa späť do toho obdobia už zbytočnými otázkami nebudú vracať. "Je to za nami a teraz sme dvaja ľudia nezávislí od seba. Ľúbim vás," dodala.

Zdroj: Instagram/martinahornakova


BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Expl0ited

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.