Prichytení: Gregorová strávila s Koptíkom spoločnú noc

Hana Gregorová a Ondřej Koptík
Zdroj: Profimedia.sk

Dvojica skončila spolu v herečkinom byte v Prahe.

Odpúšťať je ľudské. To si pravdepodobne povedala aj herečka Hana Gregorová (65). Vdova po Radkovi Brzobohatému sa zrejme znovu vrátila k bývalému milencovi Ondřejovi Koptíkovi (34). Píše portál expres.cz. O ich návrate sa dlhšiu dobu špekulovalo, teraz sú na to aj dôkazy. 

FOTKY NÁJDETE TU.

Po premiére divadelného predstavenia Boeing aneb Tři letušky v Paríži v Mladej Boleslavi skončila dvojica spolu v herečkinom byte v Prahe.

Na začiatku večera to ale až tak nádejne nevyzeralo. Zatiaľ čo sa Gregorová bavila na schodoch pred kultúrnym domom so svojimi hosťami, Koptík fajčil jednu cigaretu od druhej. Oboch k tomu ešte delilo aj zábradlie.

Po niekoľkých minútach sa k nej ale priblížil. Najprv jej musel doniesť cigarety, potom do auta naložil darčeky a kvety a následne si k nej mohol prisadnúť. Spolu prehodili niekoľko slov.

Zaujímavé bolo tiež správanie ďalších hostí. Pred niekoľkými mesiacmi nemohol nikto z herečkinho okolia Koptíka ani cítiť, v stredu večer sa s ním väčšina bavila ako so starým dobrým kamarátom, píše expres.cz.

Do kultúrneho domu v Mladej Boleslavi prišiel každý svojím autom, domov šli takisto po svojom. Obaja však mali ciel cesty rovnaký.

Keď prišli pred jej pražský byt, Koptík musel najprv hodnú chvíľu čakať, kým sa herečka ukázala. Potom jej pomohol s darčekmi a kvetmi, ktoré mal v kufri svojho auta.

Podľa informácií portálu sa v byte zdržal aj cez noc a nemalo to byť prvýkrát.

PRAHA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Hana Gregorová

Dôležité udalosti