Šoubiz

Keby hlúposť kvitla! Tínedžer ukradol časť z auta, v ktorom umrel Paul Walker

Jameson Witty
Zdroj: Instagram

Mladý páchateľ zverejnil fotografiu odcudzenej časti vraku prostredníctvom služby Instagram.

Losangelská polícia zatkla a obvinila len 18-ročného tínedžera pre krádež kúsku vraku auta, v ktorom 30. novembra zomrel americký herec Paul Walker. Obvinený Jameson
Witty údajne sledoval odťahovú službu, ako odvážala vrak z miesta nehody. Vo chvíli, keď auto odťahovej služby zastalo na križovatke, vystúpil zo svojho vozidla a z nákladu zobral časť strechy. 

Zdroj: Instagram

Ukradnutú strechu polícia objavila pri prehliadke Wittyho domu. Pri vyšetrovaní sa ukázalo, že mladý páchateľ zverejnil fotografiu odcudzenej časti vraku prostredníctvom služby Instagram.

Polícia okrem zatknutého tínedžera z činu podozrieva aj 25-ročného muža, ktorého meno neuviedla. Muž sa údajne plánoval udať sám. 

Zdroj: Instagram

Americký herec Paul Walker zomrel v sobotu 30. novembra pri autonehode v kalifornskom meste Santa Clarita. Herec známy pre stvárnenie Briana O'Connera v sérii Rýchlo a zbesilo (2001-2013) bol na charitatívnej akcii, keď sa s obchodným partnerom Rogerom Rodasom odišli previezť.

Rodas údajne stratil kontrolu nad vozidlom, ktoré narazilo do dvoch stromov, stĺpa pouličného osvetlenia a následne začalo horieť. Oficiálnu príčinu nehody zatiaľ vyšetrovatelia nezverejnili. Jednou z možností je však aj porucha vozidla.
USA/ SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.