Odhalili miesto svadobnej cesty Harryho a Meghan. Má to byť toto krásne miesto

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: AP

Nádhernú rezidenciu majú v obľube viacerí členovia kráľovskej rodiny.

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu majú týždeň po svadbe, no na svadobnú cestu sa zatiaľ nevybrali. Meghan a Harry sa vyjadrili, že neplánovali vycestovať hneď po tom, ako si povedia áno. Kedy sa vyberú za spoločným oddychom, tak nie je známe, no odhalené je vraj miesto svadobnej cesty.

Podľa portálu TMZ by to mala byť nádherná rezidencia Jasper Park Lodge v kanadskej provincii Alberta.Zdroje portálu TMZ tvrdia, že v rezidencii pripravujú špeciálne služby, ktoré zvyčajne nemajú v ponuke. Toto miesto uprostred národného parku je hotovým rajom na zemi, a preto ho radi navštevujú aj členovia kráľovskej rodiny.

Kráľ Juraj VI a kráľovná matka tam trávili čas už v roku 1939 a kráľovná Alžbeta II. s princom Philipom tam boli naposledy v roku 2005. Uvidíme, či aj Harry s Meghan sa rozhodnú pre túto destináciu.

Určite ich však bude strážiť britská aj kanadská ochranka, aby sa nezopakoval škandál z roku 2012, kedy vo Francúzsku odfotil zvedavý paparazzi Kate Middleton hore bez a snímky následne predal bulvárnemu časopisu Closer.

Zdroj: Ami Parikh/shutterstock.com

LONDÝN/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Svadobná cesta

Dôležité udalosti