Šoubiz

Je to šok! Zhodujú sa celebrity o tragickej smrti Ivety Bartošovej

1643309.jpg

Čo o nej povedali?

Smrť Ivety Bartošovej otriasla nielen českým, ale aj slovenským šoubiznisom. Čo na jej smrť hovoria české hviezdy? Pozrite sa na reakciu jej kolegov a známych ľudí zo šobiznisu.

Pre spevák a skladateľa Michala Davida je to obrovský šok: "Naopak ma až prekvapilo ako skvelo sa drží, veľmi dobre vyzerala, ešte som si hovoril ako jej to pristane," povedal hudobník serveru iDnes.cz. "Strávili sme spolu istú profesionálnu etapu, napísal som jej pesničky, poznal som ju roky, pomáhal som jej , keď sa pokúšala o návrat. Ale toto by som od nej rozhodne nečakal. I napriek tomu, že všetci vieme, že prechádzala ťažkým životným obdobím," povedal.

Tragédiu komentovala aj zlatá slávica Lucie Bíla. Na svojom konte na Facebooku pridala fotografiu, ktorá nepotrebuje ďalší komentár.

Zdroj: Facebook

Ku kondolencii sa pridal i mnohonásobný zlatý slávik Karel Gott: "Milí priaznivci, je to pár minút, čo som sa dozvedel túto hroznú správu. Je ho veľká ľudská tragédia, preto sa zdržiavam od akýchkoľvek spomienok na Ivetu... Čokoľvek v túto chvíľu poviem, by bolo celkom zbytočné. Váš Karel."


„Neviem, čo napísať. Slová sú asi celkom zbytočné… Hovoril som si, že to je „iba" špekulácia a podobnosť. Nie je. Osud jej pripravil cestu, ktorá sa končí… Aj tak sa nájdu tí, ktorí špekulujú, hania a hľadajú všetky možné dôvody… Svoj dôvod si však odniesla so sebou… nechajme ju v pokoji spať… R.I.P. Iveta Bartošová…" vyjadril sa prostredníctvom Facebooku moderátor Jan Musil.

„Je mi to nesmierne ľúto :( Odišla príliš skoro. Snáď má konečne pokoj, ktorý tak dlho hľadala," odkázala cez Facebook speváčka Lucie Vondráčková, pričom na sociálnu sieť pridala aj video s Bartošovej piesňou Půlnoční smíření.

„A je to tu. Český bulvár to dokázal. Má na svedomí prvú smrť. Je to smutné, strašne smutné. R.I.P. IB," uviedol na Facebooku spevák Richard Krajčo.

„Ivetu Bartošovú zabil tento štát. Okrem iného. Je mi na zvracanie. Nech je jej zem ľahká. Omg," napísala na sociálnu sieť Facebook speváčka Natálie Kocábová.

„Je to hrôza. Hrôza. Ale úprimne, nie som jediný, kto to čakal. Celý spôsob existencie a prezentácie Ivety Bartošovej k takémuto koncu smeroval. Všetci by sme si teraz mali položiť otázku, či sme sa dostatočne snažili tomu zabrániť a nakoľko sme k tomu prispeli. Čím myslím predovšetkým isté médiá, ktoré sa nezastavia pred ničím. Spoznal som ju, keď začínala, vtedy to bolo normálne zdravé dievča so ctižiadosťou byť najlepšia. Teda žiadna krehotinka, vedela, čo chce, a mala na to dosť sily i energie. Zrútila sa, až keď sa o nej začali písať hrôzy," povedal pre portál iDnes režisér Jiří Adamec.

„Bože, chúďa! Rozhodol som sa zrušiť dnešný krst knihy. Nemôžem sa predsa usmievať, keď Iveta mala také zúfalstvo a siahla si na život," uviedol pre portál Blesk.cz operný spevák Štefan Margita.

„Tušil som to. Obával som sa toho, a aj keď ma tá správa zasiahla, čakal som, že taká správa raz príde. Prišlo mi, že vedľa sociopatického Rychtářa nemala šancu sa zo svojich problémov dostať. Je mi to strašne ľúto, pretože aj keď mala problémy, aké mala, bola dobrý človek a ešte mohla svojim fanúšikom mnoho vecí dať," prezradil pre Blesk.cz herec Jan Antonín Duchoslav.

„Som rozhodený ako sánky, toto si nezaslúžila," uviedol ďalej herec a spevák Martin France, ktorý dva roky jazdil s Bartošovou na turné.

„Je to speváčka, ktorej je naozaj škoda. Napísal som jej prvú pesničku po smrti Petra Sepéšiho," vyjadril sa spevák Milan Drobný.

„Je mi to veľmi ľúto," odkázala speváčka Eva Pilarová.

„Aj keď to bola asi naozaj smutná Duša, a nechápal som nikdy jej kauzy, tak ma to skutočne mrzí a Nikto by si život brať nemal... snáď je ti Ivetka už lepšie..." uviedol spevák Sámer Issa.

„Možno to mohlo dopadnúť inak.... Snáď ti je hore lepšie..." vyjadrila sa modelka Agáta Hanychová.

Pornoherec Robert Rosenberg bol jeden z prvých, ktorý informáciu mal na svoje sociálnej sieti. "Bartošová skočila pod vlak v Uhříněvsi, nie je to fáma, som prvý, kto to vie," napísal na svoj facebookový profil.

Zdroj: Profimedia.sk

"Rešpektujem prácu a vyšetrovanie polície. Aspoň v tejto chvíli si ctíme jej pamiatku a snažme sa ju nechať v pokoji. A pokiaľ je to možné, nerobme z jej smrti šou. Ďakujem," napísal na Facebook , speváčkin expriateľ, u ktorého našla Bartošová azyl počas vlaňajšej búrlivej dovolenky.

Herečka Jiřina Bohdalová pre server Blesk.cz povedala: "Pred chvíľou som to počula, je mi to neskutočne ľúto. Je to zmarený mladý život. Malo by se vyšetriť to, čo sa stalo. Len tak pod vlak neskočila."


PRAHA/redakcia Šoubizu, SITA - doplnené

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.