Osudoví muži Ivety Bartošovej! Nie všetci prispeli k jej šťastiu

Iveta Bartošová a Domenico Martucci orezana.jpg

Speváčka bola dvakrát vydatá.

Raz hore, raz dole. Život speváčke Ivety Bartošovej bol ako húsenková dráha. Do svojich 40-tich rokov žala slávu, potom to s ňou už šlo rapídne dole vodou. Alkohol, antidepresíva a muži. Tieto spojenia boli pre Ivetu nakoniec aj osudné.Zdroj: Profimedia.sk


Chlapi sa okolo nej krútili celý život, titulky zapĺňali jej vzťahy, alkoholické excesy a psychické traumy. Jej prvou veľkou láskou bol Petr Sepéši, ktorý s Ivetou tvoril pár nielen v súkromí, ale aj profesionálne. Nahrali spolu hit Knoflíky lásky. Petr mal však v roku 1985 autonehodu, kde sa jeho auto zrazilo s vlakom. Vo veku 25 rokov zomrel.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

To Ivetu položilo a s jeho smrťou sa nikdy nezmierila. Nepopierala ani to, že Petra mala stále v srdci. Aj keď v jej živote bolo veľa mužov, vydala sa len dvakrát. V roku 2008 za Jiřího Pomejeho, s ktorým mala pompéznu svadbu na zámku. Druhýkrát to bolo len nedávno, minulý rok 24. septembra za Josefa Rychtářa. Za Ladislava Štaidla, otca jej jediného syna Artura sa nevydala nikdy.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Meno Bartošovej sa spájalo aj s menami ako Daniel Hůlka, Zdeněk Podhůrsky a Roman Hanke. Veľkú lásku (aspoň mediálne) prežívala s Talianom Domenicom Martuccim. Ani s tým to nedopadlo dobre. Do toho sa zaplietol Zdeněk Macura, ktorý ju minulé leto „uniesol" práve do Talianska. Nakoniec sa jej podarilo vrátiť sa k Rychtářovi. Pár mesiacov po tom, si ho vzala za muža.


BRATISLAVA/A. Leitmannova

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Dan Hůlka

Dôležité udalosti