Šoubiz

Koniec veľkej lásky: Ďalšia kráľovská svadba nebude

Princ Harry a Cressida Bones
Zdroj: Profimedia.sk

Britský princ Harry sa vraj rozišiel s priateľkou Cressidou.

Britský princ Harry sa údajne rozišiel s priateľkou Cressidou Bonasovou. Britské médiá citovali jedného zo spoločných priateľov páru, keď povedal, že je to "veľmi, veľmi škoda".

Zdroj: Profimedia.sk

Harry (29) a 25-ročná Cressida sa vraj rozhodli, že každý pôjde inou cestou. Bol to priateľský rozchod, citovala priateľa britská agentúra PA. Svetlovlasá kráska a princ chodili spolu takmer dva roky, vzťah vraj nefungoval.

Len mesiac po tom, čo sa mali zasnúbiť, prišiel rozchod. Boli spolu dva roky a podľa magazínu People to medzi nim škrípalo už niekoľko týždňov. Cressida sa vraj necítila byť súčasťou kráľovskej rodiny a chcela robiť to, čo ju baví. Vyštudovala tanec a teraz pracuje pre marketingovú firmu v londýnskej štvrti Soho.


Zdroj: Profimedia.sk

Skrátka sa rozhodla, že pôjde svojou cestou a kráľovské povinnosti boli pre ňu vzdialené. Vyzerá to teda tak, že práve Cressida bola iniciátorkou rozchodu. „Cressida sa rozhodla sústrediť na svoju kariéru a Harry to chápe. Je to jedna z najviac nezávislých ľudí, aké pozná," povedal priateľ z ich okolia.

O rozpade vzťahu páru písali aj iné zvyčajne dobre informované médiá, medzi nimi britský The Telegraph. Predtým sa objavovali správy, že princ sa chce s Cressidou oženiť, ale opakovane sa klebetilo i o rozchode. Kensingtonský palác správy médií nekomentoval.


LONDÝN/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.