Beyoncé a Jay-Z sa znovu zobrali. Nevesta mala opäť krásne svadobné šaty

Beyoncé a Jay-Z
Zdroj: Profimedia.sk

Na koncerte zverejnili doteraz nezverejnené zábery zo súkromia. Fanúšikovia šaleli.

Beyoncé a Jay-Z sa znovu zobrali. V stredu v noci počas otváracej šou, ktorou spustili spoločné turné On The Run II, prekvapili fanúšikov. Na obrovskom plátne sa počas pesničky Young Forever - Perfect objavili ich súkromné zábery zo svadobného obradu. Nejde však o obrad z roku 2008, kedy si povedali prvýkrát áno.

Jay-Z má totiž na nových záberoch oveľa dlhšie vlasy a prítomné sú tam aj ich deti - ročné dvojčatá Rumi a Sir a šesťročná Blue Ivy. Manželia sa opäť obliekli do bieleho a Beyoncé mala na sebe klasické svadobné šaty.

Vo videu tiež ukázali, ako speváčka vyzerala počas tehotenstva z dvojičkami a ako si doma užívali ich príchod na svet.

Zdroj:Instagram/enlivenmediahouse

Podobné prekvapenie si manželia pripravili pre fanúšikov aj počas turné On The Run I. Aj vtedy pri pesničke Young Forever zverejnili doteraz nezverejnené spoločné zábery.

Kedy presne si známy pár obnovil sľuby, nevedno. V apríli však oslávili 10. výročie prvej svadby, a preto fanúšikovia špekulujú, že pri tejto príležitosti zorganizovali svadbu číslo dva.


Pred dvoma rokmi to pritom chvíľu vyzeralo tak, že sa dvojica rozíde. Beyoncé prišla na manželove nevery a obaja si srdcia vylievali skrz nové albumy. Krízu však zažehnali a opäť vyzerajú ako čerství zaľúbenci.

Zdroj:Instagram/beyjay4


NEW YORK/markiza.sk, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Jay-z

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.