Angelina sa správa k Bradovi ako mrcha. Po tomto jej hrozí, že príde o deti

Angelina Jolie a Brad Pitt
Zdroj: Profimedia.sk

Herec doteraz nemohol deťom bez jej vedomia ani len poslať správu.

Angelia Jolie je nebezpečne blízko tomu, aby po rozvode stratila výhradnú starostlivosť o deti. Sudca ju varoval, že ak nedovolí deťom komunikovať a stretávať sa s ich otcom, Bradom Pittom, bude to mať následky.

TMZ píše, že podľa súdneho posudku im bránenie styku s otcom škodí. Preto vypracovali nové podmienky, ktoré musí herečka rešpektovať. 

Zdroj: Profimedia.sk

Brad teraz bude môcť zavolať aj napísať deťom podľa vlastného uváženia bez toho, aby to Angelina sledovala a korigovala. Doteraz deťom nemohol ani poslať sms bez kontroly bývalej partnerky.

Herec môže vidieť deti od začiatku do polovice júna (dokopy 10 dní) v Londýne. Naraz však môže vidieť iba jedno alebo dve z nich, a to nanajvýš štyri hodiny za deň. Koncom júna sa mu čas navýši na 10 hodín.

Od začiatku do polovice júla bude môcť byť s deťmi celé štyri dni. Na konci júla s ním budú môcť byť samé v Los Angeles na celý týždeň.

Počas hercových návštev detí v Londýne, kde si Angelina prenajala dom, bude musieť byť prítomný aj detský psychológ. V Los Angeles musia navštíviť doktorov. Keď sú deti s otcom, herečka im môže volať iba raz denne.

Nové pravidlá sa netýkajú iba 16-ročného Maddoxa. Ten sa môže sám rozhodnúť, koľko času strávi alebo nestrávi s otcom.

USA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti