Slávny návrhár urazil Selenu Gomez krutým spôsobom. Jej fanúšikovia mu to nedarovali

Selena Gomez
Zdroj: Profimedia.sk

Vlna kritiky na seba nenechala dlho čakať.

Na módneho dizajnéra Stefana Gabbanu sa spustila obrovská vlna kritiky po tom, čo Selenu Gomez označil za príliš škaredú. Píše MailOnline.

Stránka The Catwalk Italia zverejnila na Instagrame koláž piatich fotiek, na ktorých je 25-ročná speváčka v piatich rôznych outfitoch a vyzvala fanúšikov, aby hlasovali za najlepší. Šaty úplne napravo sú dokonca z dielne Dolce & Gabbana, ktoré mala Selena na sebe počas odovzdávania Oscarov v roku 2011.

„Ona je taká škaredá!!!“ napísal 55-ročný návrhár pod fotkou. A to nemal robiť. Speváčkini fanúšikovia sa doňho okamžite pustili.

Zdroj: Instagram/thecatwalkitalia

Jedna z fanúšičiek napísala, že si zrejme neuvedomuje, čo práve urobil. „So Seleninými fanúšikmi sa neradno zahrávať,“ napísala, načo jej Stefano odpísal len „hahaha“. Niektorí zašli príliš ďaleko a návrhárovi dokonca želajú rakovinu. Jeho ale takéto komentáre zrejme nevytočia.

Zdroj: Instagram/stefanogabbana

Seleny sa zastala aj jej kolegyňa Miley Cyrus, keď napísala: „Čo ten blbec povedal (ak to teda povedal), je sk**vená lož a totálna hovadina.“ Speváčka tiež dodala, že Selena vyzerá úžasne.

Začiatkom týždňa sa Stefano Gabbana tiež pustil do supermodelky Kate Moss, takže v posledných dňoch zjavne vstáva ráno nesprávnou nohou.

LOS ANGELES/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Selena Gomez

Dôležité udalosti