AVON pochod za zdravé prsia plný prekvapení: Slzy tiekli potokom

AVON Pochod.
Zdroj: AVON

Spoločnosť AVON tento rok odovzdala šek vo výške 23 514 eur občianskemu združeniu Zdravá žena.

Jubilejný 10. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia sa tento rok niesol v duchu hesla #fandimezenam, šírenia osvety o problematike rakoviny prsníka a dôležitosti prevencie. Charitatívne podujatie zároveň slúžilo na získanie finančných prostriedkov určených na aktivity spojené s bojom za zdravé prsia.

Spoločnosť AVON tento rok odovzdala šek vo výške 23 514 EUR občianskemu združeniu Zdravá žena, ktorý využije na organizáciu série workshopov o dôležitosti prevencie, spôsoboch diagnostiky, samovyšetrenia a liečby ochorenia rakoviny prsníka po celom Slovensku.

Zdroj: AVON

Okrem výťažku z predaja Tričiek Klára sa po prvý raz podarili vyzbierať peniaze na dobročinné účely aj prostredníctvom spoluprác s Klubom HC ´05 iClinic Banská Bystrica asecond-handom NOSENE. 

Zdroj: AVON

Mini letný charitatívny festival sa opäť odohrával v areáli Bratislavského hradu na Východnej terase, kde si rodiny s deťmi užili deň plný úsmevov a dobrej nálady. Už od 10.00 hod. bol v detskej zóne pripravený program pre tých najmenších, kde na nich čakali kreatívne súťaže, maľovanie na tvár, LEGO workshop, vystúpenie Super deti, beseda Otec mama poď mi čítať či tancovanie a vystúpenie Víly Elly.

Na hlavnom pódiu sa postupne vystriedali známi interpreti a skupiny ako Pavol Hammel, Tublatanka, Bystrík banda a detský folklórny súbor KLNKA.

Počas emotívneho vystúpenia obľúbenej speváčky Kataríny Knechtovej prebehol najdojímavejší moment podujatia „akt spolupatričnosti". Tentokrát dav symbolicky zamával do neba bojovníčkam, ktoré podľahli rakovine prsníka, pričom bol aj prejavom podpory všetkým ženám, ktoré s chorobou naďalej zápasia.

Zdroj: AVON

BRATISLAVA/ markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Avon pochod

Dôležité udalosti