Šoubiz

Dokonalé maskovanie celebrity! Kto ukrýva tvár pod šiltom?

V Stiviano, Sterlingova priatelka.
V Stiviano, Sterlingova priatelka. Zdroj: Reuters

V týchto dňoch sa táto žena stala stredobodom pozornosti nielen v USA.

Dokonalé maskovanie. Paparazzi striehnuci pred vilou ženy, ktorá rozpútala nevídaný škandál v NBA, zostali poriadne zaskočení. Tridsaťjednaročná modelka V Stiviano vyšla z domu tak maskovaná, že jej tvár neodhalili ani kamery ani fotoaparáty s bleskami.

Zdroj: Reuters

Zverejnený telefonický rozhovor medzi Stiviano a vlastníkom basketbalového klubu LA Clippers Donaldom Sterlingom pobúril takmer celé USA. Miliardár svojej mladej priateľke vyčítal, že sa ukazuje na verejnosti v spoločnosti "čiernych ľudí". Menovite spomenul jedného z najlepších hráčov v histórii súťaže a dlhoročnú oporu mestských rivalov Lakers Earvina "Magica" Johnsona, ktorého Stiviano stretla na bejzbalovom zápase a fotku s ním umiestnila na svoj profil na sociálnej sieti.

Vedenie zámorskej NBA potrestalo majiteľa basketbalistov Los Angeles Clippers Donalda Sterlinga pokutou 2,5 milióna dolárov a doživotným zákazom výkonu činnosti.

Modelka čokoľvek okolo jej údajného priateľa odmietla komentovať. Jej právnik taktiež tvrdil, že sa nepodieľala na zverejnení telefonátu.LOS ANGELES/Reuters/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.