Šoubiz

FOTOGALÉRIA: TOP 10 Najkrajších žien sveta v roku 2014

Jennifer Lawrence.
Jennifer Lawrence. Zdroj: SITA

Päťdesiate ôsme miesto patrí mladšej sestre vojvodkyne Catherine Pippe Middleton.

Americká herečka Jennifer Lawrence je podľa britského pánskeho magazínu FHM najsexi ženou na svete. Dvadsaťtriročná rodáčka z Louisville v Kentucky, známa ako Katniss Everdeen z Hier o život (2012) a Hier o život: Skúška ohňom (2013), ovládla anketu, v ktorej hlasovalo niekoľko tisíc ľudí. Herečka vlani získala Oscara vďaka účinkovaniu vo filme Terapia láskou.

Na druhom mieste skončila anglická herečka Michelle Keegan, ktorá od roku 2008 stvárňuje Tinu McIntyre v seriáli Coronation Street (1960).

Tretiu priečku obsadila barbadoská speváčka Rihanna. Nasleduje britsko-americká modelka Emily Ratajkowski, ktorá sa objavila napríklad vo videoklipe k piesni Blurred Lines speváka Robina Thicka.

Prvú päťku najpríťažlivejších žien uzatvára americká herečka Kaley Cuoco, známa ako Bridget Hennessy zo sitkomu 8 jednoduchých pravidiel, Billie Jenkins z dramatického seriálu Čarodejnice či Penny z Teórie veľkého tresku. V top 10 sú aj Mila Kunis, Beyoncé, Lucy Mecklenburgh, Nicole Scherzinger a Scarlett Johansson.

Do zoznamu sa dostali aj speváčky Shakira, Hayley Williams, Miley Cyrus, Ariana Grande, Ellie Goulding, Britney Spears, Selena Gomez, Rita Ora alebo Taylor Swift a herečky Gal Gadot, Sandra Bullock, Jessica Alba, Carmen Electra, Amanda Seyfried, Jennifer Aniston či Megan Fox.

Päťdesiate ôsme miesto patrí mladšej sestre vojvodkyne Catherine Pippe Middleton, 42. priečku obsadila modelka Kate Moss. Tridsiata ôsma sa umiestnila televízna celebrita Kim Kardashian a 21. skončila televízna kuchárka a autorka kuchárskych kníh Nigella Lawson.

10. Scarlett Johansson 

Zdroj: SITA

9. Nicole Scherzinger

Zdroj: SITA

8. Lucy Mecklenburgh

Zdroj: SITA

7. Beyoncé

Zdroj: SITA

6. Mila Kunis 

Zdroj: SITA

5. Kaley Cuoco

Zdroj: SITA

4. Emily Ratajkowski 

Zdroj: SITA

3. Rihanna 

Zdroj: SITA

2. Michelle Keegan

Zdroj: Profimedia.sk

1. Jennifer Lawrence

Zdroj: SITA


 

LOS ANGELES/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.