Nečakaný rozchod známeho páru: Česká speváčka je znova single

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Či sa k sebe ešte niekedy vrátia, v podstate vylúčila.

Je definitívny koniec. Monika Bagárová (23) sa nečakane rozišla s priateľom, bubeníkom Dávidom (20). O rozchode ako prvý informoval portál eXtra.cz.

„Je pravda, že sme sa rozišli. Asi ma ale chápete, že sa nechcem baviť o súkromí a už vôbec nie o dôvodoch nášho rozchodu. Je to čerstvá vec a nie je to úplne príjemné. Nikdy som neposkytovala informácie o tom, z akého dôvodu to s niekým skončilo. Nevyvraciam to, ale naozaj sme to uzavreli ako dvaja rozumní ľudia. Nikoho tretieho za tým nehľadajte. Proste to nefungovalo,“ povedala speváčka.

To, že to každú chvíľu praskne, čakala. Keďže je Monika aktívna na sociálnych sieťach a svoj vzťah pred fanúšikmi nijako neskrývala, začali ju bombardovať otázkami, prečo si s ním už nerobí Instastories a či to náhodou medzi nimi už neskončilo.

Či sa k sebe ešte niekedy vrátia, v podstate vylúčila. „Nikdy som takéto comebacky nezažila. Keď som sa už s niekým rozišla, bolo to navždy. Tak je to momentálne aj medzi nami s Dávidom. Obidvaja sme sa s tým stotožnili a ďalej to neriešime. Dôležité je ale spolu normálne hovoriť, takže keď sa niekde stretneme pracovne, určite sa pozdravíme,“ dodala.

Česká kráska vymazala zo svojho Instagramu takmer všetky spoločné fotky. Poslednou je fotka ešte z februára, kedy sa ako pár zúčastnili na Česko-Slovenskom plese. Vtedy sa už dokonca skloňovalo slovo svadba.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika


PRAHA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Monika Bagárová

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.