Šoubiz

Polícia ide po Rychtářovi! Vyšetruje jeho podiel na Ivetinej samovražde

1644544.jpg
Zdroj: tn.cz

Speváčka bola podľa SMS správ nešťastná v manželstve.

Česká polícia, ktorá vyšetruje prípad samovraždy Ivety Bartošovej, si posvieti aj na jej manžela Josefa Rychtáře. V piatok podvečer ho navštívili policajto v dome zosnulej speváčky.

Kriminalisti skúmajú jeho podiel na samovražde Ivety Bartošovej. Médiá zverejnili SMS správy od speváčky svojim blízkym. Podľa nich nebola Iveta v manželstve šťastná.

Zdroj: tn.cz

Nasvedčuje tomu aj vyšetrovanie polície pre domáce násilie. Bartošová ale zakaždým svoje trestné oznámenie stiahla. Jej obdivovateľ Zdeněk Macura tvrdí, že zo strachu pred Rychtářom.

Keď sa televízia Nova Rychtáře spýtala, čo od neho chcela polícia, zrazu mu nebolo do reči. Prekvapivo sa po prvýkrát nechcel médiám vyjadrovať k prípadu. Polícia mu vzala list na rozlúčku, ktorý Bartošová napísala svojmu synovi.

Zdroj: tn.cz

Kriminalisti Rychtářa vyšetrujú aj pre dopísanie dátumu na list, ktorý bez dovolenia syna Artura ukázal verejnosti. Ak vedel Rychtář o úmysloch svojej manželky, mohol nešťastiu zabrániť.

Podľa najnovších informácií má už česká polícia aj výsledky testu DNA, ktoré potvrdzujú, že osoba, ktorá zomrela v utorok na koľajniciach v Uhřiněvsi, bola skutočne Iveta Bartošová.

PRAHA/JH, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.