Upír z Twilightu v Karlových Varoch: Sako luxusné, ale čo tie nohavice?!

Robert Pattinson
Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary

Vyzerali, akoby boli o dve čísla väčšie.

Robert Pattinson priletel v sobotu 7. júla do Karlových Varov. Jeho súkromné lietadlo pristálo pred pol dvanástou aj napriek tomu, že o 13. hodine už mal uviesť v mestskom divadle film The Rover.

Tridsaťdvaročný britský herec ale nepriletel vôbec v dobrej nálade, píše portál expres.cz. Na Karloveskom letisku neodpovedal na otázky novinárov, nasadol do limuzíny, ktorá ho odviezla až do Grandhotela Pupp, kde je počas festivalu ubytovaný. 

Zdroj: Profimedia.sk

Tam ho už čakali jeho fanúšikovia, aby sa s hviezdou upírskej ságy Twilight odfotili. Tí najskalnejší pred hotelom vyčkávali už od siedmej hodiny ráno. Ostali však im len oči pre plač. Herec totiž prišiel zadným vchodom.

Nakoniec si to však ale asi rozmyslel. Do divadla tentoraz dorazil hlavným vchodom, usmieval sa a niektorí fanúšikovia sa dočkali aj autogramu.

Zdroj: Profimedia.sk

Predstaviteľ Cedrica Diggoryho z filmov o Harrym Potterovi prišiel do hotela Thermal približne po 17. hodine a 45. minúte. Hoci to na začiatku vyzeralo, že sa fanúšikovia nedočkajú, herec všetkých pozdravil a niektorým sa ušla aj spoločná fotka.

Pohodlnú košeľu vymenil za luxusné sako, len nohavice vyzerali, akoby boli o dve čísla väčšie. Robert má skrátka rád svoj komfort!

Zdroj: Profimedia.sk


Počas záverečného ceremoniálu prevzal z rúk Jiřího Bartošku Cenu prezidenta MFF Karlove Vary. Ako sám priznal, v príhovoroch nie je dobrý, a preto si pomohol papierom, na ktorom mal napísanú reč.

Pattinson by sa mal v kúpeľnom meste zdržať len niekoľko hodín. Zajtra ráno by mal odletieť späť do Veľkej Británie, kde v týchto dňoch nakrúca film.

KARLOVE VARY/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Karlove vary

Dôležité udalosti