Šoubiz

Bude pohreb Bartošovej mediálnou šou? Fanúšikovia sa búria petíciou

Josef Rychtář
Zdroj: tn.cz/ Martin Mithofer

Rychtář má však iné plány.

Rozhodnutie manžela Ivety Bartošovej o verejnom pohrebe je kritizované z každej strany. Nielenže si najbližšia rodina neželá, aby sa z poslednej rozlúčky Bartošovej stala mediálna šou, proti sú už aj fanúšikovia. Preto sa rozhodli spísať petíciu. Pomôže niečo zastaviť Josef Rychtářa?

Fanúšikovia vyjadrujú úprimnú sústrasť rodine najmä cez sociálne siete. Na internete v týchto dňoch koluje petícia, v ktorej žiadajú Josefa Rychtářa, aby sa pohreb konal len v kruhu rodiny.

Zdroj: tn.cz

„My dole podpísaní žiadame, aby telo zosnulej speváčky Ivety Bartošovej bolo vydané jej rodine (synovi Arturovi, matke Svatavě, seste Ivaně a bratovi Lumírovi), ktorá rozhodne o mieste odpočinku speváčky. Rozhodnutie pána Josefa Rychtáře je neetické a rozhodne by mal ustúpiť pozostalej rodine," opisuje petíciu portál Tn.cz. Podpisy pod ňou stále pribúdajú.

Josef Rychtář má však celkom iné plány a hneď, ako jej polícia vydá telo manželky, zorganizuje pompézny pohreb. Pozvané sú samozrejme všetky média, verejnosť a dokonca aj Zdeněk Macura. Telo speváčky bude uložené do hrobky rodiny manžela v Říčanech.

PRAHA/TN.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.