Nádherné! Kensingtonský palác zverejnil oficiálne fotky z krstu princa Louisa

Krstiny princa Louisa
Zdroj: Dominic Lipinski/pool photo via AP

O nádherné zábery sa postaral fotograf Matt Holyoak.

Kensingtonský palác zverejnil štyri oficiálne fotografie z krstu princa Louisa, ktorý sa uskutočnil v pondelok 9. júla v kráľovskej kaplnke v St. James's Palace v Londýne.

Nádherné zábery vznikli v Clarence House v Londýne po samotných krstinách. Snímky, ktoré zhotovil celebritný fotograf Matt Holyoak, zobrazujú vojvodkyňu Kate a jej manžela princa Williama, ako pózujú so svojimi tromi deťmi - najmenším princom Louisom, trojročnou princeznou Charlotte a štvorročným princom Georgom, ako aj s ostatnými členmi kráľovskej rodiny.

Na jednej z fotografií je vidieť Kate v záhrade, ako drží princa Louisa v náručí. Kate mala v tento výnimočný deň na sebe elegantné biele šaty od zosnulého módneho návrhára Alexandra McQueena, hlavu jej zdobil fascinátor s jemnými kvietkami od Jane Taylor.

Princ bol zavinutý v replike kráľovskej krstovej róby z bielej čipky a saténu krémovej farby, ktorú použili po prvý raz v roku 1841. V súčasnosti ju vyrába krajčírka britskej kráľovnej Angela Kelly. Pri krste použili vodu z rieky Jordán a striebornú krstiteľnicu, ktorú dala v roku 1840 vyrobiť kráľovná Viktória.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Niekoľko hodín neskôr zverejnil Kensingtonský palác ešte jednu fotku princa Louisa v náručí svojej matky. Fotografovi sa podarilo zachytiť jeho rozkošný smiech.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

LONDÝN/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Princ louis

Dôležité udalosti