Toto nikto nečakal! Peter Sagan a jeho krásna manželka sa rozišli

Saganovci v roku 2016
Zdroj: Profimedia.sk

Cyklista to oznámil na sociálnej sieti.

Peter Sagan šokoval všetkých fanúšikov na Facebooku. Cyklista na sociálnej sieti oznámil rozchod s manželkou Katkou, s ktorou sa vzali 11.11. v roku 2015 a spolu vychovávajú 9-mesačného synčeka Marlona. Správe o rozpade vzťahu, tejto na pohľad vždy šťastnej dvojice, nič nepredchádzalo.

Ľudia tomu podľa komentárov neveria. Myslia si, že mu niekto hackol profil. Podozrivé pre nich je, že tak zásadnú informáciu zverejnil počas Tour de France, kde sa potrebuje naplno sústrediť. Navyše sa správa o rozchode objavila iba v angličtine a iba na jeho Facebooku.

Prečítajte si jeho status a usúďte sami.


Zdroj:Instagram/katkasagan

"Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo lepšie, keby sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie.

Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých rokov mojej profesionálnej kariéry a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou vlastnou cestou so vzájomným rešpektom.

Naším spoločným zameraním teraz bude Marlon. Budeme robiť všetko, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje.

Viac to už nebudem komentovať a chcem sa vopred poďakovať všetkým za rešpektovanie nášho súkromia," napísal.

Zdroj:Facebook/petersaganBRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Cyklistika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.