Šoubiz

O Biebera sa v Las Vegas postarala táto sexica!

bieber a sexica.jpg

Spevákovi robila spoločnosť latino modelka.

Justin Bieber si odskočil do Las Vegas, kam prišiel podporiť svojho kamaráta boxera Floyda Mayweathera počas jeho zápasu. Ale ako to už v Las Vegas chodí, nemohol predsa odísť bez poriadnej párty. V meste hriechu mu robili okrem kamarátov spoločnosť aj najmladšia sestra Kim Kardashian Kylie Jenner, ktorá ešte nie je plnoletá a tiež zatiaľ nie veľmi známa latino modelka Yovanna Ventura. 

Zdroj: Instagram

Tá sa s Bieberom odfotila a snímka skončila na Instagrame. Okamžite začali médiá špekulovať, či to nie je náhrada za Selenu Gomez. Ale nie je. Yovanna len využila príležitosť, aby sa o nej hovorilo. Doma na ňu čaká priateľ a pri prvom pohľade naňho je jasné, že ho nemusí vymeniť ani za Biebera. 

Zdroj: Instagram
 

Zdroj: Instagram

Justin skôr viac času začal tráviť práve s Kylie Jenner. Tá sa najskôr začala priateliť so Selenou. Aj so staršou Kendall Jenner sa predvádzali nedávno na festivale Coachella ruka v ruke, ako keby sa priatelili odmalička. Ale už o pár dní si ich speváčka vymazala z priateľov na sociálnej sieti. Hovorí sa tak, že Kylie mala niečo s Bieberom a Selena sa nahnevala. 

Zdroj: Instagram
 

 

 


LAS VEGAS/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.