Šokujúce detaily v prípade Demi Lovato. Už je jasné, čím sa predávkovala

Demi Lovato
Zdroj: Profimedia.sk

Viaceré zdroje z blízkeho okolia speváčky sú pevne presvedčení, že sa nepredávkovala heroínom.

Zatiaľ čo Demi Lovato leží v losangelskej nemocnici po tom, čo ju hospitalizovali pre podozrenie z predávkovania heroínom, na svetlo sveta vychádzajú nové a nové detaily.

Podľa portálu TMZ usporiadala 25-ročná americká speváčka vo svojej osemmiliónovej rezidencii v Hollywood Hills v pondelok večer párty. K údajnému predávkovaniu došlo v utorok tesne predpoludním.

Keď však na miesto prišla polícia a rýchla zdravotná pomoc, nikto z hostí tam už nebol. Priatelia speváčky jej mali podať Narcan a na situáciu upozornili jej tím, no pred príchodom záchranky zmizli.

Viaceré zdroje z blízkeho okolia Demi sú pevne presvedčení, že sa nepredávkovala heroínom, avšak priznávajú, že v posledných týždňoch znova podľahla drogám.

Jeden zdroj tvrdí, že speváčka začala znova drogovať po tom, čo začiatkom tohto mesiaca prepustila svojho kouča, ktorý jej pomáhal znova neprepadnúť závislosti. Portál The Blast uvádza, že zdravotná sestra z nemocnice, do ktorej Demi previezli, povedala polícii, že pred predávkovaním užívala metamfetamín.

Policajné zložky údajne nafotili v jej dome pomôcky na užívanie drog ako aj zvyšky ilegálnych drog. Keďže však išlo o volanie o pomoc a nie podanie tresného oznámenia, nebude vznesené žiadne obvinenie.

Demini priatelia boli podľa portálu People pripravení na najhoršie. „V ruke mali na tieto situácie pripravený Narcan. Ľudia, s ktorými sa v poslednej dobe stretávala, nie sú jej skutoční priatelia. Tých od seba odohnala,“ tvrdí zdroj.

Demi Lovato previezli do nemocnice po tom, čo ju našli v bezvedomí v jej sídle v Hollywood Hills. Záchranári jej okamžite podali liek Naloxón a následne ju previezli do zdravotného strediska Cedars-Sinai v Los Angeles.

Naloxón sa v Spojených štátoch predáva pod názvom Narcan. Liek sa používa na zmiernenie účinkov opioidov, najmä pri predávkovaní.

Nie je známe, dokedy bude musieť ostať v nemocnici.

"Demi je pri vedomí a v kruhu svojich blízkych, ktorí by sa chceli poďakovať všetkým za ich lásku, modlitby a podporu," uviedla vo vyhlásení speváčkina manažérka. 

Demi vyjadrili v najhorších časoch podporu mnohí jej kolegovia, medzi nimi moderátorka Ellen DeGeneres, speváčka Ariana Grande, Lady Gaga, Kesha, Lily Allen, Bebe Rexha, Meghan Trainor či spevák Bruno Mars a mnohí ďalší.

Len pred mesiacom vydala najosobnejšiu skladbu kariéry s názvom Sober, v ktorej sa ospravedlňuje svojim rodičom, priateľom, blízkym a fanúšikom za to, že znova prepadla alkoholu.

„Mami, je mi to strašne ľúto, že už nie som triezva. Oci, odpusť mi tie rozliate drinky na podlahe. Pre tých, ktorí ma nikdy neopustili a už si tým raz so mnou prešli – Je mi to strašne ľúto, už viac nie som triezva,“ spieva v refréne. „Je mi ľúto fanúšikov, o ktorých som prišla, ktorí ma znova videli padnúť. Chcem byť vzorom, ale som len človek.“


LOS ANGELES/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti