Rihanna obnovila desivý trend. Veď z toho sa smial celý internet

Rihanna
Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka v rozhovore pre módny magazín okrem iného prezradila, že sa vo väčšom tele cíti oveľa lepšie.

Rihanna (30) zdobí septembrovú titulku britského módneho magazínu Vogue. Aj keď si mnohí mysleli, že túto speváčku sme už videli vo všetkých možných podobách, opäť ukázala, že jej tvárnosť nemá hraníc. Najnovšie si trúfla predviesť trend, ktorý je už roky pochovaný a smeje sa z neho internet - ultra tenké obočie.

Barbadoská hviezda vyzerá v magazíne úžasne. Pristane jej dokonca aj tenučké obočie, ktoré už dávno nie je "in". Samozrejme, ide len o dobrý maskérsky trik a v skutočnosti jej nikto takto obočie nevytrhal ani nepretetoval.

Zdroj:Instagram/britishvogue

Rihannu na titulku styloval šéfredaktor britského Vogue a stylista Edward Enninful. Telo jej zahaľujú nápadité a pre bežný čas nenositeľné ružové šaty od Alexandra McQueena. S jej plnšími krivkami, na ktoré sme u nej neboli kedysi zvyknutí, je ale absolútne stotožnená a určite sa teraz nebude zahaľovať viac, ako to má vo zvyku. 

Zdroj:Instagram/britishvogue

V rozhovore prezradila, že bude radšej silnejšia ako chudšia, píše portál MailOnline. Má síce v pláne opäť chodiť do posilňovne, no nerada by stratila svoje stehná, boky ani zadok. A aj väčšie prsia jej vyhovujú, ale je jej jasné, že pri cvičení sa jej všetko zmenší.

Jej hlas sebavedomej ženy by mal inšpirovať aj ostatné dámy, ktoré sa denne trápia nad tým, že nevyzerajú ako dokonalé modelky. Poriadne ženské krivky sú totiž sexy!

Zdroj:Instagram/britishvogue

Zdroj:Instagram/britishvogue

BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Rihanna

Dôležité udalosti