Mama Paula Walkera šokuje: Prezradila, čo sa dialo pred osudovou nehodou

Mama Paula Walkera šokuje: Stačila táto jedna vec a stále by žil!
Zdroj: Profimedia.sk

Herec mal pôvodne úplne iné plány.

Mama amerického herca Paula Walkera, ktorý zahynul pri tragickej nehode v roku 2013, prezrádza nové informácie z rodinného prostredia v dokumente o jej synovi. Film I Am Paul Walker bude mať svetovú premiéru 11. augusta.

Cheryl Walker tvrdí, že stačila jedna vec a Paul by bol ešte medzi živými. V osudný deň mal od rána dobrú náladu. Walker sedel v kuchyni so svojou 15-ročnou dcérou Meadow a dohadovali sa, že pôjdu vyzdvihnúť vianočný stromček a večer ho spolu ozdobia.

V tom mu však prišla správa. "Bože, veď ja mám byť niekde inde," povedal a ponáhľal sa na charitatívnu akciu, z ktorej výťažok putoval na pomoc obetiam tajfúnu Haiyan na Filipínach. Paul na túto akciu úplne zabudol.

Paul odchádzal z akcie spolu s kamarátom a bývalým pretekárom Rogerom Rodasom na Porsche Carrera GT. Po krátkej jazde stratil Roger kontrolu nad vozidlom. Po náraze skončilo obtočené okolo stromu a začalo horieť. Pitva neskôr preukázala, že Paul bol po náraze nažive, ale bol zranený a z auta sa nedokázal dostať. 

Zdroj: Profimedia.sk

"Veľa ľudí to vníma tak, že odišla herecká hviezda. Ale bol viac ako len to. Každým svojím kúskom. Bol to výnimočný muž," povedala hercova mama.

Cheryl tiež prezradila, že každý rok na Paulove narodeniny chodí celá rodina na jeho obľúbené surfovacie miesto na Huntington beach a hádžu do mora slnečnice.

"Dostávali sme listy od ľudí z celého sveta, v ktorých písali, ako im Paul zmenil životy. Nikdy naňho nezabudnú," dodala. 


NEW YORK/markiza.sk, nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Paul walker

Dôležité udalosti