Jennifer Aniston (49) úprimne a na rovinu: Prezradila, prečo nemá deti

Jennifer Aniston na titulke magazínu InStyle
Zdroj: Instagram/instylemagazine

Jedna z najlepších a najobsadzovanejších hollywoodskych herečiek v rozhovore otvorene porozprávala o súkromí, nových projektoch, ale aj o tom, ako zvláda tlak bulváru.

Napriek tomu, že na začiatku roka verejnosti oznámila, že spolu s manželom Justinom Therouxom (46) idú od seba, Jennifer Aniston vyzerá v 49 rokoch lepšie než kedykoľvek predtým, čo dokazuje na titulnej strane magazínu InStyle .

Zdroj: Instagram/instylemagazine

Jedna z najlepších a najobsadzovanejších hollywoodskych herečiek v rozhovore otvorene porozprávala o súkromí, nových projektoch, ale aj o tom, ako zvláda tlak bulváru.

Interview s ňou urobila Molly McNearney, manželka moderátora a komika Jimmyho Kimmela. „Stretla som Jen (negúľajte očami, tak ju voláme) v mojej kuchyni asi pred šiestimi rokmi, keď sme spolu s mojím manželom Jimmym pozvali nášho priateľa Justina [Therouxa] s jeho novou priateľkou na pizzu. Najprv som bola hotová z toho, že Rachel Green stojí blízko mojich banánov," začína v úvode rozhovoru. Všetka nervozita z nej opadla v momente, keď ju Jennifer objala. „Čakala som, že bude namyslená. Okamžite bola láskavá, akoby sme boli staré dobré kamarátky. Je neodolateľná," pokračuje Molly. „Žiadne hranice, žiadne kraviny, veľa smiechu," tak opisuje hviezdu seriálu Priatelia.

Zdroj: Instagram/instylemagazine

Hneď na začiatku si trúfla na otázky, ktoré sa na ňu valia z každej strany. „Kedy sa dáte s Bradom znova dokopy? Nosil niekedy Justin tvoje džínsy? A kedy prídu na svet dvojičky?" načo so smiechom odpovedala, že je jediná, ktorá môže takto začať rozhovor.

„Niekedy len tak sedím a bavím sa na tých smiešnych titulkoch, ktoré sú čím ďalej tým absurdnejšie. Asi tým kŕmia ľudí, no ja sa sústredím na svoju prácu, priateľov, svoje zvieratá a na to, ako môžeme z tohto sveta urobiť lepšie miesto. Všetko ostatné je proste nezdravé jedlo, ktoré treba dať naspäť do šuplíka," hovorí Jenn.

V bulvári sa veľa popísalo o tom, že nevie byť vo vzťahu, že si nedokáže udržať muža, že odmietla mať dieťa, pretože je sebecká a najdôležitejšia je pre ňu kariéra, a že je smutná a zdrvená. Aká je pravda? „Nemám zlomené srdce. Nikto nevie, čo sa deje za zatvorenými dverami. Nikto neberie ohľad na to, aké to pre mňa a môjho partnera môže byť citlivé. Nevedia, čím som si prešla z medicínskeho a emočného hľadiska. Na ženy je vyvíjaný tlak, aby sa stali matkami, a ak nimi nie sú, potom sú považované za poškodený tovar. Možno mojou úlohou na tejto planéte nie je rozmnožovať sa," povedala úprimne.

Keďže v novom filme Dumplin' si zahrala bývalú kráľovnú súťaže krásy, Molly sa Jennifer opýtala, či sa chcela niekedy zúčastniť Miss. „Je to smiešne. Nie. Vieš, ako som vyzerala, keď som bola dieťa? Pravdou je, že všetko sa mení. O tom je ten film. O predefinovaní krásy a o tom, ako spoločnosť chápe, čo je krása. Som rada, že Miss Amerika končí s promenádou v plavkách," hovorí. „Telo v plavkách je telo v plavkách, nezáleží na tom, aké to telo je. Je na čase skoncovať s myšlienkami, že krása má veľkosť štyri a aká je správna veľkosť zadku či pásu. Je to proste za nami, pohnime sa ďalej."

Americká herečka nemá konto na Facebooku, Twitteri či Instagrame. „Stretávam sa s ľuďmi, ktorí vedia hodinu riešiť jeden post a ty na to: ‚Zobralo ti to hodinu života a za 60 sekúnd je to preč.' Vyzerá to tak, že strácame spojenie. Konverzácia je na bode mrazu."

Počas rozhovoru nemohli nespomenúť sitkom Priatelia, ktorý dodnes patrí medzi najobľúbenejšie seriály všetkých čias. Vráti sa najslávnejšia šestica kamarátov na televízne obrazovky? „Predtým, ako sa to skončilo, sa ma ľudia pýtali, či chystáme návrat. S Courtney a Lisou sme sa o tom bavili. Bola to najlepšia robota, akú som kedy mala. Neviem, ako by to dnes vyzeralo, ale nikdy nevieš. Toľko šouiek sa dočkalo remaku. Viem, že Matt LeBlanc už nemá rád túto otázku. Ale možno by sme ho na to ukecali," dodáva seriálová Rachel.

Zdroj: Instagram/instylemagazine

USA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Jennifer Aniston

Dôležité udalosti