Britney má na krku žalobu. Tanečnici zlomila nos!

tmz.jpg
Zdroj: tmz.com

K nehode došlo vlani v auguste počas nakrúcania videoklipu k piesni Work Bitch.

Tanečnica Dawn Noel podala žalobu na americkú speváčku Britney Spears. Tridsaťdvaročná interpretka totiž Noel vlani v auguste zlomila nos počas nakrúcania videoklipu k piesni Work Bitch. Tanečnica tvrdí, že zranenie má trvalé následky, pre ktoré sa nemohla a nemôže venovať zamestnaniu a prišla tak o peniaze. O akú sumu ide, však nezverejnili.

Zdroj: tmz.com

Podľa Noel prišla Spears na nakrúcanie, ktoré sa konalo 19. augusta v Los Angeles, "strapatá a zmätená a mala problémy naučiť sa tanečné kroky, i keď boli veľmi jednoduché". "Asi po hodine a pol skúšania sa speváčka zatočila, stratila rovnováhu a rukami vrazila do jej tváre. Noel aj ostatní tanečníci počuli zvuk, podľa ktorého im bolo jasné, že jej zlomila nos," uviedli v žalobe a dodali, že Spears sa len ospravedlnila a pokračovala ďalej.

Ranená následne odišla k lekárovi, ktorý jej diagnostikoval fraktúru kosti a nariadil operáciu. Hudobníčka vraj najprv súhlasila, že liečbu zaplatí, no neskôr Noel kontaktovali speváčkini zástupcovia a oznámili jej, že peniaze nedostane.


USA/ SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti