Sklenaříková prezradila detaily pôrodu. Toto všetko sa jej podarilo utajiť

Adriana Sklenaříková
Zdroj: Profimedia.sk

Jej dcérka je na svete už niekoľko dní.

Adriane Sklenaříkovej sa splnil celoživotný sen. V 46 rokoch sa prvýkrát stala mamou. Tento týždeň sa dostala na verejnosť informácia, že sa už s manželom Aramom Ohanianom (63) tešia z dcérky, ktorej dali meno Nina. Podrobnosti o pôrode, si však dvojica doteraz nechávala pre seba.

Slovenská modelka sa rozrečnila pre iDNES.cz. V krátkom rozhovore prezradila aj to, kedy sa ich princezná vypýtala na svet. „Nina sa nám narodila 17. augusta o 15:19 h. Vážila 3 285 gramov a merala 54 centimetrov. Obe sme v poriadku. Pôrod bol prirodzený a práve prežívame najkrajšie obdobie nášho života. Šťastie presahuje všetky očakávania," povedala pre český portál.

Zdroj: Profimedia.sk

Rodiť mala v Monaku, kde s manželom žijú. Nie je žiadne tajomstvo, že dlhonohá kráska podstúpila niekoľko umelých oplodnení, kým sa jej podarilo otehotnieť. Ľutovala, že sa mamou nestala skôr. Teraz si svoj poklad bude ale o to viac užívať.

Adriana sa pred pôrodom vyjadrovala, že ak bude všetko v poriadku, najradšej by rodila prirodzenou cestou. Aj to sa jej splnilo.

Zdroj:Instagram/adrianakarembeusklenarikova


BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Adriana Sklenaříková

Dôležité udalosti