Šoubiz

Blond hriva a štíhla postava. Čo je za sexy premenou Dominiky Mirgovej?

Dominika Mirgová
Zdroj: Michal Petrík

Nespoznávajú ju.

Dominika Mirgová je známa svojou náklonnosťou k zmenám vizáže, no tento raz zobrala svoju premenu mladá speváčka naozaj vážne. Trikrát do týždňa maká vo fitku, melírovanú farbu zmenila na blond odtieň a podľa jej vlastných slov sa nikdy necítila lepšie. Čo je za tým?

Zdroj: Michal Petrík

Mladá speváčka prekvapila svojich fanúšikov radikálnou zmenou vizáže. O pár kíl ľahšia prezentuje svoje krivky na sexy fotografii na svojom profile na sociálnej sieti. S novou blonďavou hrivou ju vraj mnohí nespoznávajú. „Postupne som vlasy zosvetľovala a teraz som si povedala že prečo neskúsiť niečo úplne nové a tak som blondína," smeje sa mladá diva.

Zdroj: Michal Petrík

Navyše sa odhodlala zhodiť aj zopár kíl. „Neberiem to nejako extrémne vážne, nikdy nebudem modelka, ale začala som viac cvičiť, pretože ma to baví. Zrelaxujem sa pritom, vypnem. Prvé výsledky už vraj vidno, no ja sama necítim nejakú zmenu. Ale to asi preto, že sa nevážim," prezradila.

Zdroj: Michal Petrík

Hovorí sa, že príčinou takýchto zmien u žien sú zmeny v súkromnom živote. To však nie je prípad úspešnej speváčky. „Stále som šťastne zaľúbená," vysvetľuje a dodáva: „Mám rada zmenu, navyše teraz pracujem na novej hudbe, nakrútili sme nový videoklip, píšem texty, skladáme hudbu a tá bude trošku iná, než to, čo som robila doteraz, tak som sa rozhodla zmeniť aj vizuálne."

Zdroj: Michal Petrík

Novej skladby sa fanúšikovia dočkajú už tento mesiac. „Napísala som ju ja a veľmi sa z nej teším. Viac sa tentoraz zapájam autorsky do tvorby nových vecí, dospela som a chcem, aby to bolo počuť aj vidieť. Mnohí budú prekvapení, že Dominika Mirgová nie je len to dievčatko, čo spieva o láske," smeje sa.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: Michal Petrík

BRATISLAVA/redakcia šoubizu

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti